Підпишіться на оновлення
  • Олії
  • 24.05.2023
  • 1

  Преси являють собою обладнання для стиснення, яке застосовується майже повсюди. Наприклад, без них не обійтися на станціях технічного обслуговування автотранспорту і на СТО. Причому, варіантів використання гідравлічних пресів для ремонту автомобільних вузлів і деталей досить багато. Щоб зрозуміти, яка модель потрібна для автосервісу, слід розібратися з основними видами гідравлічних пресів.

  Якими бувають гідравлічні преса для СТО?

  Гідропрес

  Гідропреси діляться не тільки за ціною і виробниками, але й за технічними можливостями. Простіше кажучи, є пристрої, що створюють зусилля в 20 тон, 30 тон, 50 тон, 75 тон і так далі. Існують і більш потужні апарати, але вони, як правило, потрібні для заводських і промислових умов, а не для станцій ремонту автомобілів.

  В асортименті CraftOil є різні моделі гідравлічних пресів, виконаних з якісних, надійних матеріалів. Щоб замовити прес на 20 тон чи більш потужний агрегат, досить зв’язатися з консультантами в листуванні або зателефонувати за номером, вказаним на сайті. 

  Дану апаратуру можна класифікувати за слідуючими ознаками:

  • Особливість розміщення циліндрів. Існують преси з вертикально і горизонтально розташованими циліндрами. Останні менш популярні і переважно ставляться в приміщеннях з низькими стелями. До переваг горизонтальних верстатів можна віднести хороше погашення вібрації і велику маневреність при стисканні. Вертикальні преси більш популярні (вважаються класичними) і частіше за все застосовуються на СТО;
  • Число циліндрів. Від кількості циліндрів в агрегаті залежить його потужність. Як правило, на автосервісах та СТО йдуть у хід верстати з 1 або 2 циліндрами. Зусиль, які вони створюють, досить для роботи з автомобільними деталями легкових і вантажних машин;
  • Конструкція рами. Рама – обов’язковий елемент усіх гідравлічних пресів. Вона може бути відкритою або закритою. Остання, як правило, йде в хід при опресовуванні дрібних деталей. Відкрита рама дозволяє працювати з більш габаритними елементами. Наприклад, штампувати сталеві листи шириною більше 1 метра (перетворювати їх на  складний профіль);
  • Тип приводу. Преси можуть бути обладнані ручним або електричним приводом. У першому випадку, апарат приводиться в дію комірцевим гвинтом чи важелем. Електропривод за допомогою мотора дає зусилля на гідравліку, таким чином, пристрій починає працювати;

  Також існують дизельні і мотоприводи, вони використовуються на пресах, які знаходяться там, де неможливо підключитися до джерела електроживлення.

  CraftOil пропонує високоякісні гідравлічні преси для СТО на 20 тон, 30 тон, 50 тон і 75 тон. Їх рами зроблені з металу і мають мінімум зварних швів. Завдяки цьому, пристрої дуже надійні та мають тривалий період експлуатації.

  Прес для СТО на 30 тон

  Також компанія пропонує маслопреса холодного віджиму на 20 тон, 30 тон, 50 тон, 75 тон і комбіновані моделі 30/30 і 50/50 тонн для одночасного віджиму 2 різних олій.

  Щоб більше дізнатися про те, як працюють гідравлічні преси для СТО або маслопреса холодного віджиму, проконсультуватися чи зробити замовлення, досить зв’язатися зі співробітниками CraftOil в месенджерах або по телефону.

  Використання гідравлічних пресів в автомайстернях

  Всі преси, що використовуються на автосервісах, на виробництвах і так далі, умовно діляться на 2 види – спеціалізовані та універсальні. Останні потрібні для згинання якихось елементів чи для збирання/розбирання вузлів автомобілів або обладнання. З їх допомогою виконується запресовування і випресовування.

  Багато автомобільних майстерень та СТО користуються вулканізаційними пресами. Гідравлічні преси – незамінна апаратура для ремонту авто, вони корисні для наступного:

  • Виробництво підшипників і втулок;
  • Виправлення дефектів металевих елементів кузова;
  • Пресування і штампування запчастин;

  Преси – умовно прості пристрої. Робота з ними не вимагає специфічних знань, кваліфікації або особливого допуску. Досить використовувати їх акуратно та дотримуватися базових заходів безпеки.

  Вибрати і замовити гідравлічні преси для станцій техобслуговування автомобілів можна на сайті українського виробника пресів і корисних сиродавлених олій CraftOil.

  Поділитися

  Солодке м’ясо з медом і рижієвою олією

  Еволюція вуликів: як з’явилися рамкові вулики і чим вони хороші

  Один коментар до “Гідравлічні преси для СТО: види та особливості застосування

  • Віліна

   Не знала, что гідравлічні преси навіть на СТО застосовуються, мій чоловік має власне невеличке меблеве виробництво, то в нього такий прес є, дуже корисний агрегат, потужний, з усіма задачами справляється.

  Залишити коментар

  (не буде відображено)

   Замовити дзвінок