Підпишіться на оновлення
  Craft Oil - це смачні та корисні олії найвищої якості холодного віджиму, створені з любов’ю та піклуванням.

  ТМ Craft Oil створює майстерно натуральні олії, які дарує нам матінка природа.

  ТМ Craft Oil виробляє натуральні олії за кращими традиційними технологіями без нагрівання та контакту з металом, використовуючи дубові преси. Завдяки цій технології виробництва на 100 % зберігаються всі корисні речовини, неперевершений аромат та приємний смак продукту. Про цю олію можна сказати так: «Жива олія», яке начебто дихає щирою та родючої українською землею. «Жива олія» - це не лише корисна продукція, але й відчуття самої душі та затишку у родині.

  ТМ Craft Oil створює якісно та майстерно олію з турботою про найближчих та найдорожчих людей.

  Сировина:

  Для видобутку олію використовується якісна сировина, вирощена в екологічно чистих регіонах. Наша продукція проходить ретельну перевірку та контроль якості.

  Технологія виготовлення:

  Продукція ТМ Craft Oil виготовляється з сировини найкращої якості із застосуванням дубових пресів, без нагрівання та контакту з металом.

  Пакування:

  Ми розливаємо олію тільки у пляшки зі скла. Ми не використовуємо пластикову чи залізну посудину, бо переконані, що лише у скляній тарі олія зберігає свої корисні властивості.

  Зберігання олії:

  Ми робимо віджим в той день, коли відправляємо замовлення. Так ми піклуємося про наших покупців, адже вони в такому разі отримають найсвіжішу та найкориснішу олію. Нагадаємо, що олія довгий час зберігала свої властивості, зберігайте пляшки у прохолодному темному місці.

  Наші майстри та фахівці доклали зусиль, щоб Ви отримали корисну продукцію високої якості, що додаватиме здоров’я та сил.

  Любі друзі! Ви можете замовити олію холодного віджиму від ТМ CraftOil!

  Піклуйтесь про себе та своїх близьких, даруйте собі радість, бо смачна та корисна олія – то запорука здоров’я на довгі роки та чудове самопочуття.

  Відкриємо серця один одному, та разом з тим додамо собі трохи здоров’я та щастя!

  Продукція від TM Craft Oil

   Замовити дзвінок