Підпишіться на оновлення
  • Олії
  • 21.12.2022
  • 2

  Всі, хто займається вирощуванням олійних рослин, рано чи пізно приходять до необхідності придбання маслопреса холодного віджиму олії. Цей пристрій дозволяє виготовляти сиродавлені рослинні жири, наприклад, кунжутну олію, олію волоського горіха, гарбузову олію і так далі.

  Не рідше дрібнооптових виробників до такого ж висновку приходять рядові споживачі якісних олій  холодного віджиму. Ті, хто постійно купує ті чи інші крафтові сиродавлені олії, замислюються про те, що їх надійніше (і з часом навіть вигідніше) робити самостійно. Таким чином, перед ними постає питання про придбання маслопреса холодного віджиму.

  Треба сказати, що маслопреса холодного віджиму олії цілком підходять для домашнього використання і не вимагають спеціальної підготовки для застосування.

  Консультанти CraftOil із задоволенням допоможуть не тільки вибрати і купити прес для віджиму олії в домашніх умовах, виходячи з потреб конкретного покупця, але й детально розкажуть, як його використовувати. CraftOil пропонує маслопреса для холодного віджиму олії з дерев’яними та капролоновими бочками різного об’єму (від 0,5 літра до 5,5 літрів), а також сиродавлені рослинні олії: олію чорного кмину, кунжутну олію, гарбузову олію, горіхову олію, олію розторопші, конопляну олію, лляну олію та інші корисні продукти для краси, здоров’я й довголіття.

  Маслопрес 20 тон

  Як вибрати прес для віджиму олії для домашнього використання?

  Щоб самостійно робити рослинні жири методом холодного віджиму, потрібно правильно підібрати модель преса для олії. Переглядаючи різні пристрої та зіставляючи їх характеристики, варто звернути увагу на наступне:

  • Маслопрес холодного віджиму може бути ручним чи електричним. Останній працює швидше, зате ручний прес не залежить від джерел електроживлення і може використовуватися в будь-який зручний час. Для приведення в дію ручного преса для олії  будуть потрібні певні зусилля, але з цим цілком впорається середньостатистична людина;
  • Продуктивність шнекових маслопресів в рази вища, ніж у маслопресів холодного віджиму, але якість кінцевого продукту (олії) у них на порядок гірша. Шнекові преса в процесі роботи нагрівають вихідну сировину (зерна, кісточки, насіння та ін.) до 60 градусів, а часом навіть до 100 градусів за Цельсієм. Таким чином, в одержуваній маслянистій субстанції практично відсутні цінні біоактивні сполуки, вітаміни та мінерали, які були у вихідній сировині. Маслопреса холодного віджиму олії менш продуктивні, зате при виготовленні олій на них температура вихідної сировини не піднімається вище 40 градусів за Цельсієм, а значить, виходять максимально корисні олії з кунжутного насіння, ядер волоських горіхів, конопляного насіння та інших рослинних продуктів;
  • Матеріал преса для віджиму олії. Маслопреса холодного віджиму можуть мати корпус із пластику, дерева чи металу. Пластикові найбільш легкі, проте, найменш практичні. CraftOil пропонує дерев’яні та металеві маслопреса холодного віджиму, які мають довгий термін експлуатації та відрізняються практичністю. Для наших клієнтів і партнерів ми даємо гарантію на наші маслопреса холодного віджиму олії;

  Український бренд CraftOil пропонує преса для віджиму олії на 20 тонн, 30 тонн і 50 тонн.  Вибір моделі залежить від потреб і того, в якому обсязі, якими партіями планується виготовляти сиродавлені рослинні жири. Тим, хто збирається робити корисні олії для власного вживання, має сенс звернути увагу на модель маслопреса холодного віджиму 20 тонн.

  У пресах використовуються дерев’яні або капролонові бочки. Обидва матеріали інертні (не взаємодіють з олією), міцні та довговічні. Наші консультанти допоможуть вибрати відповідну за обсягом бочку з капролону або деревини (ясена) об’ємом від 0,5 літра до 5,5 літрів.

  Маслопрес 30 тон

  Чи варто робити маслопрес холодного віджиму самостійно?

  Корисність сиродавлених олій безпосередньо залежить не тільки від властивостей вихідної сировини, але й від якості самого преса. Щоб зробити маслопрес холодного віджиму, потрібен швелер з металу шириною близько 12 міліметрів, з якого буде робитися станина (2 шт. по 68 см. і 4 шт. по 41 см.) також знадобиться елемент швелера на 30 сантиметрів, який потім буде приварений до низу станини. Після складання і зварювання всіх компонентів рама маслопреса знежирюється та фарбується.

  Щоб закріпити на станині циліндр, знадобиться фланець. Ще один (додатково) потрібен буде для приварювання до «п’яти».

  Робота преса для віджиму олії неможлива без бочки з міцного, стійкого до різноманітних впливів матеріалу – деревини або капролону.

  Словом, незважаючи на відносну конструктивну простоту, самостійно зробити якісний маслопрес холодного віджиму в домашніх умовах не те, щоб неможливо, але досить складно. Правильна схематика, ідеальна підгонка деталей та врахування усіх параметрів вимагають чималого досвіду та кваліфікації.

  Щоб бути впевненим в довговічності маслопреса холодного віджиму та в якості рослинних продуктів, які будуть на ньому виготовлятися, краще купити прес для віджиму олії в домашніх умовах, підібравши модель відповідно до індивідуальних потреб.

  Звернувшись по телефону до консультантів CraftOil, ви отримаєте кваліфіковану допомогу у виборі маслопреса, бочок для нього, а також відповіді на всі питання, що вас цікавлять. В інтернет-магазині CraftOil можна також замовити корисні олії холодного віджиму, зроблені на дерев’яному вертикальному пресі та оперативно розфасовані в скляну тару різного об’єму.   

  Поділитися

  Салат із яловичиною, маринованою цибулею та олією розторопші

  Салат із помідорів та авокадо, заправлений олією чорного кмину

  2 коментарів “Особливості вибору маслопреса холодного віджиму олії: на що звернути увагу?

  • Ангеліна

   Якщо порахувати, то тим, хто регулярно купує олії холодного віджиму, вигідніше придбати маслопрес холодного віджиму олії і робити ії самостійно. Мабуть так і зроблю

  • Юрій Андрійович

   У теперішній час, коли розробляються нові прилади та апарати – відшукати та купити обладнання з ручним приводом, яке розраховане на невеликий обсяг сировини, або ж потужні установки з чудовими характеристиками не буде важко. Олійні маслопрес дозволяють отримати натуральний та екологічно чистий продукт шляхом пресування. На сьогоднішній день рослинна олія є дуже затребуваною, адже вона використовується практично всюди.

  Залишити коментар

  (не буде відображено)

   Замовити дзвінок