З небажаною рослинністю на тілі люди борються не десятки чи сотні, а тисячі років. І треба сказати за цей час було винайдено безліч способів видалення волосся. Правда, жоден з них не дає вічного ефекту. Через якийсь час волоски знову починають рости, а значить, їх знову знадобиться прибирати. В Азії та Африці давно використовується мурашина олія для видалення волосся. Вона пригнічує розвиток волосяних фолікул, стоншує і трохи освітлює волоски, уповільнює їх ріст і сприяє випадінню.
Як і більшість природних засобів, мурашина олія діє не миттєво. Перші позитивні результати можна помітити через місяць або півтора регулярного застосування. Зате це нешкідливий, делікатний і досить дієвий спосіб боротьби з волоссям на тілі, ефективність якого доведена століттями застосування.
Що таке мурашина олія і як вона робиться

Мурашина олія – гібридний, тобто, змішаний продукт, в якому є рослинні і тваринні компоненти. Її дія основана нає речовині під назвою фурфурол. Вона має анестезуючу (знеболюючу) і загоюючу дію, а також згубно впливає на волоски і волосяні цибулини.
Виготовлення мурашиної олії
В азіатському і африканському регіонах мешкає специфічний вид мурах, їх яйця вручну збираються і переробляються для отримання густої маслянистої субстанції з різким, кислуватим запахом і жовто-червоним відтінком. У давнину її використовували в чистому вигляді, але продукт дуже концентрований і може викликати алергію та роздратування шкіри, тому його стали змішувати з іншими оліями (рослинного походження). Такий мікс благотворно впливає на шкіру, доглядаючи за нею і допомагаючи прибирати небажану рослинність.
Сьогодні мурашину олію отримують додаванням мурашиної кислоти до лляної, рижієвої, соняшникової, оливкової та інших олій. Отже, від якості базового рослинного жиру безпосередньо залежить корисність косметичної мурашиної олії.
Сиродавлені олії
Найбільш цінними вважаються олії холодного віджиму, створені на маслопресах зі спеціальними прес-бочками з дерева або капролона (особливого синтетичного матеріалу). Така продукція не окислюється, не нагрівається і не змішується з різними хімічними речовинами (як при рафінації), а значить, в ній зберігаються всі біологічно активні компоненти, що містяться в рослинній сировині.
CraftOil робить сиродавлені олії на пресах для холодного віджиму олій з прес-бочками з капролона або ясена. Компанія багато років займається виготовленням обладнання для холодного віджиму олій, а також виробляє корисні, натуральні олії холодного віджиму. В інтернет-магазині можна вибрати і замовити конопляну олію, лляну олію, рижієву олію та інші продукти.

Також CraftOil пропонує якісні гідравлічні преса для СТО і автомайстерень. В асортименті є моделі різної потужності, зроблені з міцних і надійних матеріалів. Щоб дізнатися більше про прес для холодного віджиму олії, техніку виготовлення сиродавлених олій або про гідравлічні преса, просто напишіть чи зателефонуйте консультантам CraftOil. Вони завжди готові відповісти на будь-яке ваше запитання або прийняти замовлення на олію, прес чи інші брендові товари.
Як використовувати мурашину олію для видалення волосся
Мурашину олію для видалення волосся можна використовувати в чистому вигляді, або змішувати з іншими компонентами.
Щоб волоски на ногах, руках або інших зонах відростали повільніше і були менш помітними, досить змащувати цим продуктом шкіру після епіляції та водних процедур.
Для прискорення результату можна робити маски з мурашиною олією:
- Мурашина олія і свіжовичавлений лимонний сік в рівних пропорціях з’єднуються і наносяться на ноги або зону пахв (для обличчя використовувати не бажано);
- 1 столова ложка куркуми змішується з 1 столовою ложкою теплої води і половиною ложки мурашиної олії. Мікс наноситься на вибрані зони, потім вони зверху обертаються харчовою плівкою і залишаються на 1 годину, після чого тіло ополіскується теплою водою без мила;
- 2 столові ложки свіжовичавленого (не магазинного) соку білого винограду змішуються з 1 столовою ложкою мурашиної олії. Суміш наноситься на шкіру, а через півгодини змивається теплою водою;
Також корисно поєднувати мурашину олію з ефірними оліями м’яти або зеленого чаю. Правда, після 5 сеансів використання таких масок варто зробити перерву на 4 тижні, потім відновити курс. Це потрібно, щоб не викликати роздратування шкіри.
Мурашина олія – корисний, натуральний продукт, що допомагає доглядати за тілом, наводити красу і боротися з небажаними волосками. Найкращий ефект дає його поєднання з базовими рослинними оліями холодного віджиму. Замовити сиродавлені олії преміум-якості можна в інтернет-магазині CraftOil.
Каріна Олегівна
Знаю, що на Сході жінки цукровою пастою видаляли волосся, а потім змащували сумішшю олій і куркуми, щоб шкіра була гладенькою, блищала і щоб волосся повільніше росло. я лляною олією CraftOil користуюсь замысть крему для тыла ы обличчя нею змащую, дуже добре пом’якшує шкіру, але можливо тепер спробую поєднати її з мурашиною.