Підпишіться на оновлення




    • Олії
    • 26.10.2022
    • 2

    Рослинні олії можуть багато чого: покращувати самопочуття та настрій, позбавляти від різних недугів, допомагати в наведенні краси. Кожна корисна олія наділена своїм списком цінних якостей, який можна, без сумніву, вважати унікальним і неповторним. Однією з найпопулярніших та найбільш часто використовуваних косметичних олій вважається мигдальна – органічний продукт, що вичавлюється з ядер мигдалю за допомогою холодного пресування (кращий спосіб) або рідкої екстракції.

    Крім косметики олія мигдалю застосовується в фітотерапії і навіть у кулінарії. Через приємний солодкуватий аромат речовина нерідко йде в хід у парфумерній промисловості.

    Пару слів про мигдаль

    Батьківщиною мигдалю вважається середня і Східна Азія (особливо Китай). За старовинними переказами, рослина отримала свою назву по імені давньофінікійської богині Амігдали, у якої була настільки красива шкіра, що всі, хто бачив її, не могли відвести погляд. Ніжно-рожевий відтінок її обличчя дуже нагадував людям плоди мигдальних дерев.

    Згодом культура потрапила до Греції, звідки швидко поширилася по всьому Середземномор’ю. Особливу популярність мигдаль отримав в Італії, де його вважали мало не «панацеєю від усіх хвороб». 

    Для приготування корисної олії використовується солодкий мигдаль. Гіркий набагато менш цінний, до того ж, в його плодах міститься багато шкідливої для людини синильної кислоти.

    Найбільш корисна олія холодного віджиму, зроблена без нагріву вихідної сировини і кінцевого продукту.

    CraftOil виготовляє корисні рослинні олії за унікальною технологією на дерев’яному пресі. Всі продукти відразу після віджиму розливаються в скляну тару і герметично закупорюються. Олії віджимаються в день відправки клієнтам, так що замовники отримують найсвіжіший, найякісніший та максимально корисний товар для краси і здоров’я.

    Корисна олія мигдалю

    Склад мигдалевої олії

    Мигдальна олія багата на вітаміни, мінерали та мікроелементи. У продукті містяться:

    • Вітаміни А, вітаміни групи В (В1, В2, В3, В5, В5, В6, В8, В9, В12, В13, В15), з, D, Н, Н1, K, L, F, U, P, PP;
    • Мінерали бор, алюміній, калій, кальцій, мідь, молібден, сірка, нікель, бром, натрій, хлор, хром, кобальт, кремній, фтор та ін.;
    • Поліненасичені жири;
    • Органічні кислоти;
    • Фітостероли;
    • Дубильні компоненти;

    Субстанція використовується внутрішньо та зовнішньо, її додають до масок і кремів, мазів та гелів, а також застосовують, як основу для компресів та масляних розтирань. Мигдальний ефір вважають «олією краси» та додають у шампуні, бальзами, а також іншу уходовую косметику.

    Чим корисна мигдальна олія

    Корисна олія мигдалю позитивно впливає на організм. Відомо про наступні цінні ефекти використання продукту:

    • Зниження кислотності шлункового соку і поліпшення апетиту;
    • Посилення вироблення жовчі (це сприяє кращому переварюванню і засвоєнню жирної їжі);
    • Виводить зайву вологу з організму;
    • Нормалізує артеріальний тиск (позбавляє від різких «стрибків» тиску і від їх неприємних наслідків);
    • Підвищує потенцію;
    • Прискорює відновлення шкірних клітин;

    Олією можна ефективно вилікувати герпес («застуду на губах»), якщо регулярно наносити її (точково) на місця, де утворилися виразки. Після 1-2 днів постійного використання продукту герпесні ранки починають підсихати, зникає печіння і біль в даному місці.

    Мигдальною олією корисно змащувати пролежні, попрілості та інші «проблемні» місця шкіри. Вона підсилює еластичність епідермісу та прискорює загоєння зовнішніх пошкоджень.

    Якщо приймати корисну олію по 0,5 чайної ложки тричі на день протягом хоча б 3 місяців, це стане чудовою профілактикою атеросклерозу.

    Субстанція допомагає максимально швидко відновитися після ударів, розтягнень зв’язок та інших поширених спортивних травм. Щоб утамувати біль та прискорити загоєння, потрібно змочувати в мигдалевій олії серветки і прикладати до «проблемної» зони на 30-40 хвилин 2-3 рази на добу. Такі компреси знімають запалення, прискорюють регенерацію тканин і розсмоктування гематом (якщо вони є), а також зменшують розтяжки (стриї) на поверхні шкіри.

    Користь олії мигдалю для жінок

    Рослинний продукт допомагає зменшити (а згодом і взагалі прибрати) передменструальний синдром. Щоб забути про тягнучий біль внизу живота та в області попереку під час «критичних днів», досить приблизно за тиждень до їх початку вечорами масажувати нижню частину живота, втираючи круговими рухами по 1 чайній ложці мигдалевої олії. Для більшої ефективності варто додати до неї пару крапель олії звіробою.

    При запаленні внутрішніх статевих органів жінкам рекомендовано на ніч ставити тампони, змочені в мигдалевій олії з додаванням пари крапель олії чайного дерева (якщо на неї немає алергії). Тампони виймаються вранці.

    Майбутнім мамам мигдальна олія допоможе позбутися від набряків ступень і щиколоток. Все, що потрібно – це змішати субстанцію з олією лаванди. За бажанням можна також додати в разову порцію 2-3 краплі олії сандалового дерева.

    Мигдальна олія має легку текстуру і швидко вбирається в шкіру. Її можна використовувати для зняття набряків під очима, поліпшення кольору шкіри, а також для зміцнення волосся. Субстанцію корисно наносити на шкіру (включаючи і зону навколо очей), додавати в шампуні і бальзами-ополіскувачі, або в маски для обличчя, тіла та волосся.

    Олії CraftOil

    CraftOil виготовляє корисні рослинні олії холодного віджиму. На сайті можна замовити конопляну олію, олію чорного кмину, кунжутну олію, гарбузову олію та інші корисні олії. Асортимент інтернет-магазину постійно розширюється новими цікавими товарами, які допомагають оздоровлюватися, зміцнювати організм та наводити красу.

    Поділитися

    Картопляний салат з грибами і конопляною заправкою

    Солодкі гарбузові котлетки з медовим соусом

    2 коментарів “Користь і застосування мигдальної олії

    • Олександра

      Не знала, що мигдальна олія лікує герпес. Це дуже на часі, бо зараз осінь, іммунітет знижується і починає вилазити “застуда” на губі. Тож застосую олію – це краще, ніж мазі, що не допомагають

    • Ірина

      Я змащую такою олією кутикулу і вже забула, як це, коли трісчкається шкіра навколо нігтів

    Залишити коментар

    (не буде відображено)

      Замовити дзвінок