Підпишіться на оновлення




    • Олії
    • 26.05.2023
    • 0

    Рослинними оліями в кулінарії нікого не здивувати. Вони традиційно використовуються, як салатні заправки, компоненти різних соусів, маринадів, підлив і так далі. Не менш популярним є застосування жирів рослинного походження в косметології. Вони входять до складу лосьйонів, масок і скрабів, іноді ними замінюють молочко чи крем для тіла. Набагато рідше йде в хід рослинна олія для обличчя. Це можна пояснити хіба що боязню багатьох людей спробувати новий варіант догляду за ніжною, чутливою шкірою.

    Насправді, використання якісних рослинних олій дає, без перебільшення, приголомшливі результати: епідерміс стає м’яким, бархатистим, дрібні зморшки розгладжуються, а прищі й точкові запалення швидко загоюються. Мова, звичайно, про застосування правильно підібраної олії або олійної композиції з корисних, органічних, «живих» продуктів, одержуваних технікою холодного пресування.

    Чому варто використовувати сиродавлені олії для обличчя?

    Рослинні олії для обличчя

    Сиродавлені олії – рослинні жири, одержувані без хімічної та теплової обробки вихідної сировини і кінцевого продукту. Вони не окислюються, не змішуються з хімікатами, не містять стабілізаторів, ароматизаторів, консервантів та інших елементів, без яких не обходиться жодна баночка або балончик магазинної косметики.

    CraftOil виробляє «живі» олії холодного віджиму, використовуючи для цього власні оригінальні маслопреса, бочки з капролону або з ясена, а також ретельно відібрані зерна чи насіння, що виросли в екологічно чистих регіонах і зберігаються в оптимальних умовах. Олії холодного віджиму робляться невеликими партіями, герметично закупорюються в скляні пляшечки по 100, 250 або 500 грам і відразу висилаються замовникам.

    Олії для обличчя CraftOil

    Компанія робить виключно корисні олії холодного віджиму, в яких містяться вітаміни, мікроелементи, Омега-кислоти та інші цінні речовини, які допомагають зберігати і відновлювати здоров’я та красу людського тіла.

    Замовити олію конопляну, олію розторопші, олію чорного кмину, олію чорного кунжуту, олію білого кунжуту та інші продукти можна на сайті CraftOil чи за допомогою консультантів.

    Переваги олій для обличчя

    Думка, ніби рослинна олія на обличчі – це щось липке, жирне і таке, що розтікається по шкірі – не більше, ніж міф та омана. Рослинні жири можна без перебільшення вважати «суперфудом для епідермісу». Їх використання дає наступні позитивні результати:

    • Глибоке очищення шкіри без пересушування і/або роздратування. Відомо, що жир не розчиняється у воді, але відмінно змішується (в’яжеться) з іншим жиром. Отже, протирання обличчя олією прибирає шкірний жир (себум) і допомагає зняти косметику (більшість засобів мають у своєму складі олії). Даний спосіб очищення підходить власникам будь-якого типу шкіри, він однаково хороший для чоловіків і жінок;
    • Живлення і зволоження. У більшості сиродавленних олій є Омега-жирні кислоти, які живлять усі слої епідермісу та беруть участь у водному обміні верхнього шкірного шару. Крім того, лляна олія, олія абрикосових кісточок, олія конопляна та інші продукти багаті вітамінами і мікроелементами, що поліпшують загальний стан шкіри;
    • Перешкоджання старінню. Лавандова, жасминова, трояндова, ромашкова олії, а також олія неролі підсилюють вироблення колагену і загальмовують вікові деградаційні процеси епідермісу. Їх варто використовувати у зв’язці з базовими оліями холодного віджиму: лляною олією, рижієвою олією, олією розторопші та ін.;

    Як використовувати олії для обличчя?

    Сиродавленими оліями можна замінити більшість доглядових засобів. Лляну та інші олію варто наносити на очищене обличчя після вмивання і/або купання замість крему або флюїду.

    Мигдальна і кокосова олії швидко вбираються і не залишають на поверхні шкіри «жирної» плівки, ними цілком можна замінити базу (основу) під макіяж.

    Горіховою олією чи олією абрикосових кісточок варто прибирати з обличчя макіяж.

    Щоб олії холодного віджиму приносили користь, а не шкоду, потрібно правильно підбирати їх під тип і особливості шкіри, а також не перестаратися з використанням. Тут діє той же принцип, що і в ліках: невелика доза речовини лікує, а надмірна – шкодить. Простіше кажучи, обраним рослинним жиром варто замінити один чи два доглядових засоби, а не всі одразу. Наприклад, якщо абрикосовою олією знімалася косметика, не варто відразу ж після цього змащувати лице іншим рослинним продуктом.

    Крафтові олії холодного віджиму – ефективні «помічники» у повсякденному догляді, боротьбі зі шкірними проблемами і в підтримці молодості і краси обличчя. Замовити олію абрикосових кісточок, лляну олію, горіхову олію та інші сиродавлені жири можна в брендовому інтернет-магазині CraftOil.  

    Поділитися

    Еволюція вуликів: як з’явилися рамкові вулики і чим вони хороші

    Солоне печиво з оливковою олією та насінням чорного кмину

    Прокоментувати “Олія для обличчя: особливості застосування і результат”

    (не буде відображено)

      Замовити дзвінок