Підпишіться на оновлення
  • Олії
  • 29.03.2023
  • 1

  Кілька років тому органічні продукти були своєрідним трендом, яким активно хвалилися прихильники всього новомодного та маловідомого. Сьогодні екологічно чисті, натуральні, а значить максимально корисні крупи, молокопродукти, овочі, фрукти і, звичайно ж, рослинні олії холодного віджиму користуються величезним попитом. Це пояснюється не їх «модністю», а цінністю для людського організму.

  В органічних продуктах майже на 50% більше вітамінів, мінералів і мікроелементів, життєво необхідних для правильної, повноцінної роботи людського організму. В органічних рослинних оліях відсутні сліди металів та інших важких сполук, зате багато жирних кислот Омега, антиоксидантів і фітостеролів, що нормалізують метаболізм і ліпідні обмінні процеси.

  Олії зроблені вдома

  Коротко про користь органічних рослинних олій та інших продуктів

  Британський журнал British Journal of Nutrition не так давно опублікував одне з наймасштабніших досліджень впливу органічних продуктів харчування на людське тіло. В експерименті брали участь 343 добровольця, які порівнювали вплив звичайної та екологічно чистої їжі на своє самопочуття і загальний стан. Ті, хто їв переважно еко-продукти і регулярно додавав крафтові органічні олії, мали більш високі показники організму, ніж люди, що харчувалися звичайною м’ясною, молочною та рослинної їжею.

  Згідно досліджень британських вчених (в тому числі, професора Ч. Бенбрука), в органічних продуктах і сиродавлених оліях на 18-69% більше поліфенолів – специфічних сполук, що наділені антиоксидантними властивостями.

  Відмінність органічних і сиродавлених олій

  Популярність сиродавленних олій рослинного походження стрімко зростає. Все більше людей оцінюють їх позитивний вплив на здоров’я, самопочуття і навіть настрій.

  Максимально корисними є саме органічні крафтові олії, отримані технологією холодного пресування.

  На перший погляд здається, що кожна сиродавлена олія – органічний продукт. Насправді, це не зовсім вірно. У органічних і звичайних олій є 2 істотні відмінності:

  • Органічні олії (та інші рослинні продукти) робляться тільки з культур, що виросли в екологічно чистих регіонах без використання хімічних добрив, пестицидів, інсектицидів та ін.;
  • «Живі», натуральні жири виробляються виключно методом холодного пресування. Тобто, без попереднього подрібнення насіння, зерен, ядер або кістянок, а також без нагрівання вихідної сировини і одержуваного жиру;

  По суті, кожна рослинна олія, видавлена з необсмаженого насіння або горіхів, є сиродавленою, але не всі вони однаково корисні. При отриманні жирів на шнеках вони нагріваються до 70 і навіть 80 градусів за Цельсієм. Через це в оліях майже не залишається вітамінів, мінералів та інших цінних елементів, заради яких варто вживати дані продукти чи застосовувати їх у фітотерапії.

  Таким чином, для отримання органічних, тобто, крафтових олій потрібно виконання двох умов:

  • Висока якість (екологічність) сировини;
  • Використання маслопреса холодного віджиму олії;

  Компанія CraftOil є виробником оригінальних маслопресів і гідравлічних маслопресів холодного віджиму. В її інтернет-магазині можна вибрати і купити маслопреса на 20 тонн і 30 тонн, 50 тонн і 75 тонн, а також бочонки до них. CraftOil 5 років робить натуральні олії холодного віджиму, багаті мікроелементами та мінералами. Щоб докладніше дізнатися про технологію холодного пресування, роботу маслопресів або купити конопляну олію чи лляну олію, олію розторопші, олію  макову та ін. продукти, досить зв’язатися з консультантами CraftOil.

  Органічні олії

  Виготовлення олії за допомогою маслопреса холодного віджиму 

  Віджимати олії на маслопресах холодного віджиму досить просто. Вони добре підходять не тільки для промислового, але і для домашнього використання і не вимагають наявності великої фізичної сили чи спеціальних знань та навичок.

  Для виготовлення жирів може застосовуватися ручний або електричний прес для віджиму олії. Обидва апарати мають свої переваги і недоліки та дозволяють отримати натуральні рослинні продукти методом холодного віджиму.

  Щоб зробити олію, досить завантажити лляне, кунжутне або інше насіння у відповідний відсік, запустити прес і почекати, поки густа, ароматна субстанція стече в пляшечку або баночку через носик прес-бочонка для віджиму олії.

  Якщо хочете більш детально дізнатися про метод холодного пресування, купити сиродавлену олію або замовити маслопрес холодного віджиму, напишіть чи зателефонуйте консультантам CraftOil.

  Поділитися

  Солодка рисова каша з родзинками та олією розторопші

  Популярні види вуликів

  Один коментар до “Органічна олія та сиродавлена олія: в чому різниця? Виготовлення олії на маслопресі

  • Катерина Іванівна

   Останні кілька років енамагаюсь харчуватись лише органічними продуктами. Дійсно це впливає і на самопочуття, і на здоров’я. Але не задумувалась, що не кожна сиродавлена олія органісна. Проте, я купую олії холодного віджиму CraftOil – вони органічні. а ще дуже смачні. Моя улюблена – це олія волоського горіха.

  Залишити коментар

  (не буде відображено)

   Замовити дзвінок