Підпишіться на оновлення
  • Олії
  • 28.12.2022
  • 1

  Більшість із тих, хто регулярно використовує рослинні олії в кулінарії, фітотерапії, натуропатії або домашній косметології, з часом приходять до висновку, що краще купити маслопрес холодного віджиму олії та робити жири самостійно, ніж купувати їх у виробників. І справа не тільки в тому, що прес із часом окупається. Куди важливіше абсолютна впевненість в якості лляної олії, гарбузової олії, конопляної олії та інші корисних олій, а також можливість завжди мати «під рукою» найсвіжішу олію, в смаку і ароматі якої не доводиться сумніватися.

  Перш, ніж купити маслопрес для холодного віджиму олії, потрібно визначитися з моделлю і виробником. CraftOil пропонує преса для віджиму олії в домашніх умовах з гідравлікою маслопреса на 20 тонн, 30 тонн і 50 тонн, а також бочки з деревини (ясена) і капролона об’ємом від півлітра до 5,5 літрів. Консультанти завжди готові відповісти на питання, допомогти у виборі гідравлічного маслопресса, а також розповісти про все, що так чи інакше стосується самостійного отримання сиродавленних рослинних жирів.

  Від якості маслопреса холодного віджиму олії чималою залежить не тільки термін його служби, але й ефективність. Що особливо важливо, від цього залежить також смак, аромат і корисність олій  рослинного походження.

  Маслопрес 20 тон

  На що впливає якість маслопреса холодного віджиму масла?

  Від того, наскільки правильно і з яких матеріалів зроблений прес для холодного віджиму олій, залежить наступне:

  • Недорогі агрегати, як правило, виготовляються зі сталі – не дуже міцного, схильного до окислення матеріалу. Конопляна олія, гарбузова олія, олія розторопші та інші рослинні продукти, виготовлені на такому пристрої, ніколи не матимуть чистого смаку та аромату. CraftOil пропонує дерев’яні преса для олії, які дозволяють тиснути по-справжньому корисні олії зі смаком і ароматом зерен, насіння або кісточок, з яких вони зроблені;
  • Шнекові маслопреси хоч і відрізняються більшою продуктивністю в порівнянні з маслопресами холодного віджиму, але не можуть забезпечити кінцевому продукту (тобто, олії) максимальну корисність. При давленні олії на шнековому пресі вихідна сировина нагрівається, в результаті цього, в ній в рази зменшується вміст корисних біологічно активних сполук, вітамінів та мінералів. При виготовленні рослинних жирів на маслопресах холодного віджиму сировина, як і сама олія, не нагрівається вище 40 градусів за Цельсієм (для порівняння, в процесі давлення олії на шнековому агрегаті можливий розігрів до 100 градусів);
  • Існують моделі шнекових маслопресів з функцією охолодження. Олія, що отримується за допомогою них, більш корисна, ніж на стандартних шнекових агрегатах, але все ж менш цінна, ніж сиродавленний рослинний жир. До того ж, вартість шнекового преса з охолодженням вище, ніж у якісного дерев’яного преса для віджиму олії;

  Варто сказати, що деякі виробники сиродавленних олій механічно подрібнюють, а потім обсмажують вихідну сировину. Це дозволяє збільшити продуктивність виробництва (віджати більше олії), але якість продукції при такому методі виготовлення помітно знижується. CraftOil пропонує корисні олії холодного віджиму, створені з добірних горіхів, кісточок, насіння та іншої рослинної продукції на дерев’яних вертикальних олійних пресах холодного віджиму. У брендовому інтернет-магазині можна замовити лляну олію гарбузову олію, олію розторопші, олію чорного кмину та інші рослинні жири.

  Види маслопресів холодного віджиму

  Маслопрес 30 тон

  Для домашнього (або мелокооптового промислового) застосування підходять 2 типу агрегатів:

  • Механічний;
  • Гідравлічний;

  І ті, й інші не займають занадто багато місця та вважаються досить простими у використанні. Обидва типи маслопресів холодного віджиму олії, теоретично, можна зробити своїми руками. Але якість (зокрема, міцність) саморобного агрегату не зрівняється з аналогічною моделлю, зібраною вмілими руками професіоналів.

  Щоб власноруч зроблений пристрій був досить ефективним і давав якісну олію, потрібно знайти (або створити) вірне креслення, подбати про міцні матеріали та, нарешті, дотримати граничну точність у виточці деталей та збірці преса для віджиму олії. За відсутності відповідного досвіду, є всі шанси зробити не дуже вдалий прес для олії. Набагато надійніше замовити маслопрес холодного віджиму у професіоналів.

  На сайті CraftOil є хороший вибір маслопресів під різноманітні потреби та обсяги виготовлення корисних олій рослинного походження. Щоб проконсультуватися і більше дізнатися про дані агрегати, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті.

  Поділитися

  Східне печиво з витяжного тіста з олією волоського горіха

  Корисний молочно-медовий коктейль з олією чорного кмину

  Один коментар до “Якість олії холодного віджиму олії: чому це важливо і як це впливає на кінцевий продукт?

  • Василь Васильович Будін

   В принципі, все логічно: на неякісному обладнанні навряд чи вийде зробити якісну олію. Це справедливо для будь-якого продукту. А самостійно робити прес – взагалі двуяке рішення, бо можна витратитись на матеріали, а зробити зовсім не пригодний для віджиму олії агрегат.

  Залишити коментар

  (не буде відображено)

   Замовити дзвінок