Підпишіться на оновлення
  • Олії
  • 11.01.2023
  • 1

  Популярність крафтових, якісних рослинних жирів з кожним роком зростає. Це логічно, оскільки вони активно використовуються в кулінарії, фітотерапії, натуропатії, домашній косметології та навіть в аювердичних практиках. Багато хто прагне купувати не тільки рафіновані олії для смаження, а й «живі», сиродавлені продукти для салатів, випічки, а також для оздоровлення і загального зміцнення організму. Проте, для багатьох питання про вигідність домашнього виробництва олій холодного віджиму залишається спірним.

  Якщо говорити про виготовлення сиродавлених олій (наприклад, кунжутної олії, конопляної олії, гарбузової олії, рижієвої олії, тощо), як про бізнес-ідею, тут не все так однозначно. Як то кажуть, однією олією тут не обійтися. При використанні методу холодного віджиму виходить не так вже й багато кінцевого продукту, так що вважати дану справу прибутковою не зовсім вірно. Втім, не потрібно забувати про побічні продукти, які також можуть принести певний зиск.

  Більшість тих, хто вирішує придбати маслопрес холодного віджиму олії, збираються виготовляти крафтові рослинні продукти для себе і, можливо, продавати їх мінімальними партіями. Основний вектор попиту на преса для віджиму олії стосується саме домашнього виробництва жирів для власного вживання. Це пояснюється 2 причинами:

  • Навіть при чималій вартості дане обладнання з часом окупається, оскільки якісний маслопрес для віджиму олії має довгий термін служби;
  • Почавши робити рижієву олію, олію обліпихи, конопляну олію, олію чорного кмину та інші подібні продукти самостійно, з’являється абсолютна впевненість в їх якості. До всього іншого, це зручно, оскільки порція найсвіжішого, найчистішого рослинного жиру буде з’являтися саме тоді, коли воно потрібно;
  Прес CraftOil

  CraftOil пропонує маслопреса холодного віджиму олії на 20 тонн, 30 тонн і 50 тонн, залежно від обсягів та потреб виробництва. Якісне, оригінальне обладнання має гарантію і прослужить довгі роки. Український бренд також продає крафтові рослинні жири:

  • Рижієву олію;
  • Конопляну олію;
  • Гарбузову олію;
  • Олію чорного кмину;
  • Олію розторопші;
  • Лляну олію;
  • Кунжутну олію;

  Консультанти CraftOil в листуванні або по телефону із задоволенням розкажуть про користь і особливості вживання сиродавлених рослинних олій, а також допоможуть вибрати і купити маслопрес холодного віджиму для будинку, виходячи з потреб та побажань клієнта. В інтернет-магазині компанії хороший вибір пресів з дерев’яними і капролоновими бочками різного об’єму (від 0,5 літрів до 5,5 літрів).

  Домашня олійниця: що для цього потрібно?

  Прес 50 т

  Виробництво рослинних жирів не вимагає особливих умов або масштабних інвестицій. По суті, необхідний маслопрес холодного віджиму, місце для зберігання олії та, звичайно, приміщення, в якому буде робитися продукція.

  Сиродавлені рослинні олії не вимагають особливих умов для зберігання (якщо вони герметично закупорені). Досить тримати їх в сухому, затемненому, прохолодному приміщенні (при температурі +5 – +15 градусів Цельсія), щоб продукти не псувалися і певний час зберігали оригінальний смак, аромат і, звичайно ж, багатий вітамінно-мінеральний склад.

  Прес для олії холодного віджиму може обробляти різну сировину, наприклад, насіння льону, кунжуту, гарбуза, горіхові ядра, соєве насіння і так далі.

  Вибирати прес потрібно, виходячи з прогнозованих обсягів виготовлення олій, а також виділеного бюджету. CraftOil пропонує різноманітні маслопреса холодного віджиму і дає гарантію на обладнання. Український бренд спеціалізується на пресах для олій, а також на виробництві крафтових сиродавлених олій найвищої якості.

  Етапи виробництва сиро давленої олії

  Отримання олії методом холодного віджиму на пресі не вимагає якихось особливих умінь і кваліфікації. Технологія відносно проста і складається з декількох етапів:

  • Очищення вихідної сировини від домішок (сторонніх включень на кшталт лушпиння, сміття та ін.). Це потрібно для того, щоб отримати найчистіший продукт, а також не зіпсувати обладнання в процесі його використання;
  • Лущення перед стисканням. Оболонка насіння видаляється різними способами: тертям об шорстку (або рифлену) поверхню, розколюванням і так далі. Щоб збільшити прибутковість, лушпиння можна продавати тим, хто виготовляє біопаливо;
  • Холодне пресування з подальшим отриманням олії холодного віджиму;

  CraftOil виготовляє олії на вертикальному дерев’яному маслопресі, завдяки цьому, ні вихідна сировина, ні кінцевий продукт не стикається з залізом, а значить, не окислюється і не набуває неприємного «металевого» присмаку. Сиродавлені олії отримують без нагрівання насіння або ядер, так що вони зберігають всі корисні властивості, а також оригінальний смак і аромат. Кунжутна олія, конопляна олія, гарбузова олія та інші олії розливаються в скляну тару різного об’єму та герметично закриваються кришками. Продукція робиться малими партіями і відразу ж відправляється клієнтам по Україні та у Європу.

  Поділитися

  Пісний кекс із гарбузовою олією та яблуками

  Салат з авокадо та огірків, заправлений олією авокадо

  Один коментар до “Бізнес-ідея з виробництва олії на маслопресі холодного віджиму

  • Лідія Олексіївна

   Досить цікава стаття. Давно задумуюсь про те, щоб купити маслопрес холодного віджиму олії. Проте, лише для власних потреб. А якщо на цьому ще й заробити можна, то чого думати, треба купавати

  Залишити коментар

  (не буде відображено)

   Замовити дзвінок