Підпишіться на оновлення




    • Олії
    • 23.03.2023
    • 0

    Сушіння – традиційний і, мабуть, найдавніший спосіб заготівлі корисних продуктів і рослин. По суті, якщо не все, то практично все, що хочеться зберегти, можна висушити. У давнину люди сушили м’ясо, рибу, овочі, фрукти, ягоди, а також трави, квіти і коріння, які використовувалися для приготування їжі, ліків і навіть прототипів сучасної косметики.

    Сьогодні доступні різні способи збереження продуктів: заморожування, маринування, зацукровування, соління і так далі. Проте, сушка була і залишається одним із найбільш частих методів заготівлі корисностей. Щоб сушити ягоди або трави, можна користуватися підручними засобами (наприклад, сушити на відкритому повітрі, на балконі або в духовій шафі, що має опцію конвекції), але зручніше, швидше і, що особливо важливо, ефективніше використовувати для цього спеціальний пристрій – сушилку для фруктів, овочів та інших продуктів.

    CraftOil пропонує широкий асортимент промислових сушильних шаф, а також домашніх сушилок для м’яса, грибів та ін.. Всі вони зроблені з харчової нержавіючої сталі і продаються готовими до використання. Досить підключити пристрій до електроживлення, завантажити вироби і вибрати потрібний режим на пульті. Для отримання додаткової інформації про сушильні шафи або щоб розібратися, як вибрати сушилку для овочів і фруктів, зв’яжіться з консультантами CraftOil в месенджерах чи по телефону (на вибір клієнта). Купити сушильну шафу в 1 клік можна в українському Інтернет-магазині CraftOil.

    Чим корисна сушилка для овочів  або фруктів?

    Домашні сушені продукти

    Як випливає з назви, на такому пристрої можна висушувати яблука, груші, айву, моркву, буряк, часник і так далі. Але це далеко не все, чим корисні сушильні шафи. З їх допомогою можна заготовлювати:

    • Пряні трави (кріп, базилік, петрушку, селеру, кінзу, кмин та ін.);
    • Насіння рослин для подальшого приготування спецій (насіння коріандру, чорного перцю);
    • Гриби (вирощені або зібрані в лісі);
    • Лікарські квіти, коріння або листя (мати-й-мачуху, ромашку, кропиву дводомну та ін.);
    • М’ясо, птицю і рибу (сушити скибками або робити м’ясні снеки);

    Крім того сушилки для овочів придатні для виготовлення пастили – смачного і корисного смаколика, яким можна з легкістю замінити варення та іншу улюблену їжу для солодкоїжок. Домашня сушильна шафа дозволить готувати макарони (вермішель, локшину і навіть спагеті) або підсушувати саморобну ковбасу, продовжуючи термін її зберігання і покращуючи смакові властивості. Словом, варіантів використання для такого пристрою досить багато. У зв’язку з цим затребуваність, а разом з тим і популярність сушарок для фруктів, овочів та інших продуктів поступово зростає.

    В’яління помідорів

    Крім традиційного сушіння в сушильній шафі можна робити екзотичні, неймовірно смачні в’ялені томати. Їх давно із задоволенням вживають в Італії та Франції, але в Україні даний смаколик тільки починає популяризуватися.

    В’ялити помідори надзвичайно просто, досить вимиті і витерті насухо плоди порізати не дуже тонкими часточками або «кружечками», посипати зверху сіллю і прованськими травами, потім помістити на лоток сушарки для овочів і виставити її на температуру 70 градусів. Як тільки заготовки зморщаться і на половину зменшаться в обсязі, їх потрібно вийняти, скласти в банки або інші скляні ємності і залити оливовою олією. Оптимально використовувати сиродавлену олію оливок, отриману технологією холодного пресування. У ній містяться всі жирні кислоти, вітаміни і мінерали, які є в свіжих оливових плодах. Також в’ялені томати можна зберігати без рослинного жиру в умовах вакууму.

    Переваги використання сушильної шафи

    Домашня сушилка

    Домашнє використання сушильних шаф не тільки дозволяє заготовлювати більше різних корисних продуктів, але і має ряд переваг в порівнянні з висушуванням плодів і заготовок підручними методами. Сушіння в спеціальному агрегаті має наступні плюси:

    • Можливість регулювання висоти піддонів (важливо при в’яленні продуктів і прогріванні дріжджового тіста);
    • Примусова циркуляція повітря (запобігає нерівномірністі висушування або запріванню);
    • Виставлення температурного і часового режимів;

    Якщо сушка яблук або вишень на балконі – майже мистецтво, то для їх дегідратації в сушилці потрібно всього лише викласти плоди на лоток і вибрати потрібний режим (або виставити температуру). Пастилу, в принципі, можливо зробити в духовці, але це довге і копітке заняття. Що до просушування ковбаси, м’яса, птиці, риби або домашніх борошняних напівфабрикатів (макаронів, локшини), в печі і тим більше на відкритому повітрі це не можливо (і суперечить гігієнічним нормам).  

    Компанія CraftOil пропонує високоякісні промислові сушильні шафи, а також сушилки для овочів (та інших продуктів), лотки і візки до них. Обладнання вироблено з харчової сталі марки AISI304 і є повністю безпечним для використання.

    Під час сушіння вироби не окислюються, не запрівають, не пересихають, зберігаючи смак, аромат і корисний вітамінно-мінеральний склад. Щоб вибрати і купити сушилку для овочів, м’яса, пастили або грибів, напишіть чи зателефонуйте консультантам CraftOil. Вони із задоволенням допоможуть підібрати модель під побажання клієнта і швидко оформлять замовлення.

    Поділитися

    Особливості самостійного виготовлення лляної олії на маслопресі холодного віджиму

    Змивні та  незмивні олії для волосся: в чому різниця та які краще?

    Прокоментувати “Навіщо потрібна домашня сушилка для овочів і чому без неї не обійтись?”

    (не буде відображено)

      Замовити дзвінок