Підпишіться на оновлення
  • Олії
  • 09.02.2023
  • 2

  Сушіння – один з найдавніших способів заготівлі та зберігання продуктів, який активно використовується й донині. Багато хто традиційно сушить овочі, фрукти і ягоди на зиму. Крім того сушка є частиною технології виробництва напівфабрикатів і готових харчових виробів (ковбаси та ін.). Таким чином, підприємствам, що працюють в харчовій сфері, не просто корисні, а необхідні сушильні шафи. Що до використання таких пристроїв у побуті, не все так однозначно. З частиною функцій шафи для сушіння цілком може впоратися конвекційна духова піч, але повноцінною заміною даного агрегату вона не стане.

  Сушка для дому

  Особливості сушіння продуктів в духовці

  У духовці з функцією конвекції можна висушувати овочі і фрукти, готувати пастилу та інші корисні і смачні продукти. Для ефективної обробки продукції треба:

  • Виставити в духовці температуру не більше 75 градусів за Цельсієм;
  • Включити опцію конвекції (тобто, вентиляції);
  • Кожні 30 хвилин (можна частіше) відкривати дверцята духовки на пару хвилин (це потрібно, щоб виходив конденсат);

  Якщо необхідно тривалий час щось висушувати (наприклад, саморобну, домашню локшину), дверцята духовки доведеться весь час тримати трохи відкритою. 

  Основна перевага сушильних шаф полягає в тому, що вони автоматизовані. Тобто, обробка продуктів виконується автоматично і не вимагає спостереження, контролю і тим більше якогось втручання. Жодна, навіть найсучасніша, багатофункціональна духовка не може самостійно висушити яблука або зробити пастилу.

  В інтернет-магазині CraftOil представлений хороший вибір сушилок для фруктів та інших продуктів.  Вони зроблені з харчової нержавіючої сталі та обладнані спеціальними блоками управління. Все, що потрібно – це завантажити вишні, яблука, сливи або інші ягоди всередину, вибрати відповідний режим і запустити програму.

  Сушилки для фруктів поставляються повністю готовими до використання (не треба збирати), на них є гарантія 2 роки. Щоб вибрати відповідну модель сушильної шафи і/або зробити замовлення, зв’яжіться з консультантами CraftOil по телефону або через месенджери (Viber, Telegram). Фахівці завжди раді розповісти про всі особливості та переваги фірмових шаф-сушилок та оформити покупку. 

  Переваги сушіння в сушильній шафі

  Сушилка для фруктів, овочів, м’яса або пастили створена спеціально для висушування продуктів. Обробка сировини в ній має кілька вагомих переваг в порівнянні з сушінням в духовці:

  • Промислова шафа підтримує температурний режим, оптимальний для обраного виду продуктів (для овочів, ковбаси і риби потрібні різні умови);
  • Сушилка забезпечує рівномірний обдув продуктів в процесі висушування;
  Сушка СШ 4_1_1

  Домашня духовка цілком впорається з 1 або 2 кілограмами яблук, груш чи айви, але для більшого обсягу (і тим більше, для дрібнооптового виробництва) потрібна сушильна шафа. Якщо завантажити в духовку багато лотків або листів з нарізаними овочами і фруктами, вони просушаться не однаково, а деякі навіть встигнуть підгоріти. Виходить, що духовка не може повноцінно замінити сушильну шафу і при регулярному висушуванні різних продуктів без неї не обійтися. До того ж, сушильна шафа дозволяє робити більше різноманітних виробів, наприклад, домашню локшину, спагетті і навіть йогурти.

  Щоб приготувати домашній йогурт, досить в ємності змішати молоко та закваску, за бажанням додати перетерті фрукти і помістити суміш на 8 годин в сушку, виставивши її на температуру 40 градусів.

  Сушилки для фруктів від CraftOil підходять для різних видів продуктів і можуть використовуватися для м’яса, риби, макаронів, пастили, овочів, грибів і так далі. В інтернет-магазині є різні моделі сушилок для овочів, розраховані на домашнє або промислове застосування. Консультанти CraftOil завжди раді розповісти про сушильні шафи та допомогти у виборі відповідного агрегату.

  Також компанія пропонує великий асортимент крафтових олій холодного віджиму, зроблених унікальним методом без зіткнення з металом. CraftOil виготовляє конопляну олію, гарбузову олію, лляну олію та інші корисні олії холодного віджиму для здоров’я, краси та бадьорості.

  Поділитися

  Як вибрати і підготувати сировину для виробництва олій методом холодного віджиму

  Чим корисна  та як використовується олія кокоса

  2 коментарів “Сушилка для фруктів або духовка: чи можна обійтися без сушильної шафи в домашньому господарстві?

  • Олена

   Можна використовувати спеціальний дегідратор або сушарку для фруктів та овочів. Але в домашніх умовах підійде й звичайна духовка. На деко кладемо пергамент або силіконовий килимок. Тонким шаром викладаємо один вид овочів чи фруктів. Сушимо при температурі не більше 70 градусів приблизно 5-11 годин. При цьому духовку потрібно відкрити, щоб була циркуляція повітря, сушарку відкривати не потрібно там все приготується без нашого втручання. Періодично овочі та фрукти потрібно перевертати, а ягоди перемішувати

   • Каріна

    Якщо вдома жарко вітку, а тут ще й духовка відкрита пів дня, то буде нестерпно висока температура, в цьому плані краще сушилка підходить, варто її придбати

  Залишити коментар

  (не буде відображено)

   Замовити дзвінок