Підпишіться на оновлення
  • Олії
  • 11.05.2023
  • 1

  Дерев’яні бочки та барила використовуються повсюдно. Вони потрібні для побутових і промислових цілей, виробництва і зберігання продуктів, а також для виготовлення рослинних олій холодного віджиму. Треба сказати, що для кожної області йдуть в хід специфічні вироби з деревини. Наприклад, для віджиму конопляної олії, лляної олії або олії чорного кмину оптимальним є ясеневий прес-бочонок для віджиму олії. Вибір саме цього сорту дерева легко пояснити його особливими експлуатаційними властивостями.

  Ясен, а не дуб: чому найякісніші бочонки для пресів робляться з ясена?  

  Бочка для олії холодного віджиму

  Дуб традиційно вважається елітним сортом деревини та «королем дерев». Вироби з нього відрізняються міцністю, довговічністю і надійністю. Проте, при всіх очевидних перевагах дана деревна порода не універсальна. Зокрема, вона не підходить для виробництва олій холодного віджиму.

  Дуб – колкий та крихкий матеріал. Якщо порівняти різні деревні види з металами, то дуб – це чавун – багато важить, але не витримує великого механічного зусилля. Куди більш підходящим для використання з пресом для холодного віджиму олій є бочонок з ясена. Повертаючись до порівняння дерева з залізом, ясенева деревина схожа на сталь, вона легка, прекрасно витримує високий тиск і не виділяє в олії дубильні речовини (на відміну від дуба).  

  CraftOil пропонує різноманітні моделі високоякісних і довговічних пресів для холодного віджиму олій, що створюють зусилля в 20 тонн, 30 тонн, 50 тонн і так далі. Також в брендовому інтернет-магазині є прес-бочонки для холодного віджиму олії, зроблені з ясена (і з капролона).

  Бочонок ясеневий CraftOil

  Крім того, компанія багато років займається віджиманням сиродавлених олій і пропонує хороший асортимент продуктів, створених з натуральної, екологічно чистої сировини за допомогою маслопресів холодного віджиму олій. На сайті можна в 1 клік замовити олію розторопші, олію чорного кмину, олію конопляну, олію кунжутну та інші корисні органічні продукти.

  При виготовленні дерев’яних прес-бочонків (як і побутових бочок) може використовуватися або не використовуватися клей. У першому випадку, мова про так звану «суху» збірку, а в другому – про проклеювання спеціальною безпечною речовиною (найчастіше береться американський клей Titebond III Ultimate). Обидва способи складання бочок дозволяють отримати на виході вироби, які можна безбоязно використовувати в харчовій сфері.  

  Компанія CraftOil робить ясеневі прес-бочонки об’ємом 3 літри без використання будь-яких (навіть дуже якісних) клейових складів. Виріб зібраний «всуху» і розрахований на прес, що створює тиск в 25-30 тонн.

  Бочонки з капролона – гідна альтернатива дерев’яним виробам

  Крім дерев’яних прес-бочонків для віджиму олій також використовуються вироби з капролона – штучного, інертного матеріалу, який давно (і успішно) використовується в харчовій сфері і навіть у фармацевтиці.

  Цінителі всього натурального, органічного ставляться до нього з побоюванням, проте, це не обгрунтовано. Дійсно, капролон є кислоторозчинним матеріалом. Причому, в списку кислот, які на нього впливають, є й сульфатна, що, як відомо, входить до складу шлункового соку людини. Але для того, щоб мікрочастинки капролона відщепилися від бочки, потрібно набагато більше зусилля, ніж може створити навіть найпотужніший маслопрес.

  Для отримання жирів зі «складної» сировини на зразок авокадо, кокосової мезги, волоських горіхів та ін. досить зусилля в 50 тонн.  Для руйнування капролона потрібен тиск, як мінімум, вдвічі більше. Отже, використання штучних прес-бочонків абсолютно безпечне і жодним чином не позначається на якості олії.

  В інтернет-магазині CraftOil можна замовити не лише дерев’яні, але й капролонові бочки для олій  холодного віджиму. Консультанти завжди на зв’язку і готові прийняти замовлення, а також допомогти визначитися з прес-бочонком потрібного обсягу. Зв’язатися з ними можна, зателефонувавши за номером, вказаним на сайті, або написавши в месенджер.

  Поділитися

  Що таке маслостанція і як вона працює?

  Олії після епіляції для уповільнення росту волосся

  Один коментар до “Особливості та переваги ясеневої прес-бочки для віджиму олії

  • Євгенія

   Цікаво, дійсно завжди думала, що дубова – то найкраща. Але мабуть, дивлячись для чого. Щодо маслопресу і віджиму олії, я обрала за рекомендаціями консультантів CraftOil капролоновий прес-бочонок і задоволена на всі 100%

  Залишити коментар

  (не буде відображено)

   Замовити дзвінок