Підпишіться на оновлення
  • Олії
  • 08.04.2023
  • 3

  Гідравлічні маслопреси холодного віджиму користуються популярністю. Їх купують для виробництва якісних олій. Але багато людей, які бажають купити прес для віджиму олії в домашніх умовах, звертають увагу і на шнекові моделі, оскільки вони компактніші і не вимагають багато сировини для обробки.

  Олія холодного віджиму

  В чому ж недолік? Чому гідравлічні преси вважаються кращими, незважаючи на те, що займають багато місця? Все просто: корисність і смак олій холодного віджиму в рази вище, ніж у продукції, зробленій шнекові моделі.

  Як працюють шнекові маслопреси

  Всередині обладнання розміщений шнековий вал. Він створює тиск, завдяки якому відбувається віджимання олії. Сама сировина знаходиться у віяловій камері. Після тиску олія фільтрується і виливається в ємність, що стоїть знизу. Після обробки створюється макуха – залишки переробленого зерна. Її можна надіслати на додаткову переробку. Макуху часто використовують у якості тваринного корму, бо вона має корисні властивості.

  Шнекове обладнання працює на основі гарячого пресування. Це означає, що олія перед віджиманням нагрівається від 60 градусів, а часом навіть до 100 градусів Цельсія, втрачаючи свої корисні властивості. Продукцію шнекових маслопресів легко пізнати – для таких олій характерний темний відтінок.

  Метод гарячого пресування популярний через свою бюджетність. З його допомогою можна створити багато олії низької якості, більш дешевої, але не такої корисної та ароматної. Після отримання продукт проходить через кілька фільтраційних стадій, стає світлішим і продається у різних мас-маркетах.

  Плюси й мінуси шнекового обладнання

  Шнекові маслопреси виробляють великий обсяг продцукції за короткий проміжок часу. Гаряче пресування – найдешевший спосіб виробництва олій. У нього є низка своїх плюсів:

  • Низька вартість продукції;
  • Велика кількість олії з насіння;
  • Мінімум сировини для обробки;
  • Компактні розміри та бюджетність обладнання;

  Маслопреса шнекові купують у випадках, коли немає можливості робити якісні олії, або для мас-маркетів. Іншими словами, цільова аудиторія таких підприємств потребує дешевих товарів пониженої якості. Це не погано, але й добра тут мало: жирні олії без корисних мікроелементів негативно впливають на здоров’я.

  Зовсім інша справа – гідравлічні маслопреси холодного віджиму олії, які представлені на сайті CraftOil.

  Прес-бочонок для віджиму олії

  Як працюють гідравлічні маслопреси холодного віджиму

  Гідравлічні преси для олії працюють за допомогою холодного віджиму. Це означає, що олія в процесі пресування не нагрівається до 40 градусів. Такий підхід дозволяє отримувати продукцію високої якості.

  Обладнання користується популярністю завдяки простій конструкції, швидкому виробництву та високій продуктивності. Гідравлічні маслопреси для холодного віджиму олії від компанії CraftOil працюють роками та відрізняються високою надійністю. Якісні комплектуючі гарантують відсутність проблем. Структура маслопресів проста. До списку основних деталей входять:

  • Великий поршень;
  • Малий поршень;
  • Манометр;
  • Кран, що регулюж тиск у великому циліндрі;
  • Клапани;
  • Рукоятка, яка приводить малий поршень у рух;
  • Емність для зберігання отриманої олії;

  Якщо бажаєте купити маслопрес холодного віджиму, звертайтеся в компанію CraftOil. До якісного обладнання Ви отримаєте дерев’яне барило з ясеня або капролонову бочку, тобто покупцю надається  повний комплект для віджиму олії. У цих бочках відбувається віджимання сировини (горіхи, зерна, кісточки, насіння та інше) для отримання корисної олії.

  Принцип роботи гідравлічного маслопресу ґрунтується на законі Паскаля. Оператор приводить в дію масляний насос, який відповідає за подачу рідини в циліндр – так утворюється тиск. Через нього активізується шток, який чинить певний тиск.

  Процес холодного пресування повністю автоматизований. Макуха в маслопресах CraftOil теж обробляється і не залишається без уваги, вона користується популярністю серед клієнтів. Корисна олія виливається з барила у скляну ємність, розливається по пляшках, упаковується відповідно до стандартів, після чого направляється кінцевому споживачеві, щоб  радувати людей насиченим смаком, ароматом та корисними властивостями.

  Плюси та мінуси гідравлічних маслопресів

  Гідравлічні маслопреси холодного віджиму олії дозволяють отримувати олію високої якості найзручнішим способом. Людина просто спостерігає за робочим процесом та вчасно зупиняє роботу обладнання.

  У таких пресів холодного віджиму є ціла низка переваг:

  • Висока якість олії;
  • Повна автоматизація;
  • Допомога при обслуговуванні обладнання (якщо Ви купили прес CraftOil);
  • Фірмова гарантія на 12 місяців;
  • Шкидке виробництво (від 14 до 25 робочих днів).

  Недолік один – кількість олії. За цим критерієм гідравлічні преси програють шнековим. Через високу витрату сировини олія холодного віджиму коштує дорожче, але приносить набагато більше користі порівняно з тією продукцією, що виходить за допомогою гарячого пресування.

  Якісні олії

  Особливості олій холодного віджиму

  Олії холодного віджиму зберігають корисні властивості. При їх регулярному застосуванні людина відчуває себе набагато краще. Продукти використовують, як в кулінарії, так і в косметології. Вони відмінно зволожують шкіру і насичують її корисними мікроелементами. Зморшки згладжуються, зникає неприємна сухість, підтягується шкіра, зменшуються розтяжки.

  Корисні олії допомагають побороти різні захворювання. Їх використовують при проблемах із нирками, серцево-судинною системою, а також під час вагітності та після неї – щоб згладити розтяжки на животі. Ароматні олії з горіхів, злаків та кісточок фруктів покращують роботу травної системи, зміцнюють здоров’я. Їх часто застосовують узимку, коли треба подбати про імунітет. Якщо хочете, можете спробувати продукцію компанії CraftOil та переконатися у її високій якості.

  Поділитися

  Датський салат з оселедця з оливовою олією

  Корисна олія зроблена на маслопресі холодного віджиму з дерев’яною бочкою

  3 коментарів “Гідравлічний маслопрес для холодного віджиму та шнековий прес: у чому різниця

  • Степан

   Навіть не думав, що у виробництві масла стільки важливих дрібниць…) Треба буде почитати і спробувати

  • Світлана

   Висновок, хочеш щось хороше, зроби це сам, і як взнати чи не на шнековому маслопресі зроблема якась олія? Я мабуть не зможу це зрозуміти, а ось придбати і робити сама можу!

  • Иван Иванович

   Я користуюсь шнековим пресом, є в ньому дійсно свої недоліки, але вже якось звик. Проста і надійна конструкція. А ось гидравлика мене завжди лякала своєю складністю. Якщо буде допомога в обслуговувані я готов спробувати і гідравлічний прес.

  Залишити коментар

  (не буде відображено)

   Замовити дзвінок