Підпишіться на оновлення




    • Олії
    • 24.03.2023
    • 1

    Олії рослинного походження давно й активно застосовуються в догляді за волоссям. Вони оздоровлюють зміцнюють і перешкоджають випаданню волосся, роблячи його гладким, шовковистим і привабливими. Причому, з рядом косметичних завдань натуральні жири з льону, гарбуза, горіхів, конопель, рижію та інших культур справляються на порядок краще елітної магазинної косметики.

    Змивна олія для волосся

    Рослинними оліями можна користуватися по-різному. Наприклад, промаслювати пасма, поєднувати з іншими продуктами, роблячи маски, а також банально додавати в шампуні, бальзами та інші засоби для догляду. За особливостями застосування олії для волосся діляться на 2 класи:

    • Змивні;
    • Незмивні;

    Складно сказати, які з них краще і/або ефективніше, все залежить від того, з якими проблемами шевелюри потрібно впоратися і, звичайно, від якості самих жирів.

    Найкориснішими (а значить, найбільш ефективними) є сиродавлені олії, створені методом холодного віджимання з рослинної продукції: зерен, насіння, кістянок і навіть м’якоті (оливкова олія холодного віджиму). На сьогоднішній день, це єдиний метод, що дозволяє отримувати маслопродукти без нагрівання вихідної сировини, а також самих олій.

    Корисні олії для волосся

    CraftOil 5 років робить і продає «крафтові» олії холодного віджиму: конопляну олію, лляну олію, олію розторопші, олію волоського горіха, олію чорного кмину, олію кунжуту (з насіння білого, чорного сезаму), олію абрикосових кісточок та інші натуральні, корисні продукти. Щоб більше дізнатися про технологію отримання сиродавлених олій на маслопресі холодного віджиму олії чи купити вподобаний продукт, напишіть або зателефонуйте консультантам CraftOil. Вони завжди на зв’язку в телефонному режимі і месенджерах тв готові оперативно прийняти замовлення або відповісти на всі питання, що цікавлять.

    Змивні олії холодного віджиму для волосся

    Для здоров’я і краси волосся традиційно використовуються конопляна олія, кунжутна олія, мигдальна олія, кокосова олія та інші корисні олії рослинного походження. Вони наносяться на шевелюру з масками або в чистому вигляді, всмоктуючись і глибоко проникаючи в структуру волосся, в коріння і шкіру голови. Жири живлять, зволожують, а також поставляють цінні вітаміни, мінерали та інші компоненти, необхідні для місцевих обмінних процесів.

    Як правило, промаслюються чисті, вимиті і злегка обсушені пасма. Потім надівається поліетиленова шапочка для душу (в її відсутність підійде і звичайний целофановий пакет). Після цього голова замотується в рушник (для термо-ефекту) і через 30-50 хвилин шевелюра миється теплою водою з шампунем.

    Перші позитивні зміни при регулярному промаслюванні волосся стають помітні приблизно через місяць. Домашні сеанси з рослинними жирами потрібно повторювати 1-2 рази в тиждень. Всупереч поширеній думці, промаслювання корисно не тільки власникам сухого, посіченого волосся, але і тим, у кого шкіра голови виділяє занадто багато жиру.

    На сайті CraftOil можна замовити високоякісні, натуральні олії холодного віджиму, багаті на вітаміни, мінерали та жирні кислоти (Омега-3, 6, 9). Їх корисно додавати в їжу, а також застосовувати для наведення краси і загального зміцнення, оздоровлення організму.

    Незмивні олії для волосся: що це таке і як використовується?

    Останнім часом у продажу з’явилися так звані незмивні косметичні олії для волосся. Вони являють собою спреї, що розпилюються на сухі або вологі пасма і створюють на поверхні кожної волосинки  щось на зразок захисної плівки, яка запобігає негативному зовнішньому впливу (пересушування від фена або тривалого перебування на сонці, використання мусів, пінок та інших фіксуючих засобів). Такі засоби підходять для щоденного застосування, вони витрачаються економно і дають досить непоганий результат.

    Незмивними оліями можна користуватися при надмірному випадінні волосся, посічених кінчиках, себореї, облисінні, посивінні. На відміну від змивних рослинних жирів, вони підходять не для всіх, а лише для сухого, жорсткого та/або кучерявого волосся.

    Мабуть, єдиний недолік такої косметики полягає в якості самих жирів. Як і більшість магазинної косметики, вони багаті на парфумерні віддушки, консерванти та інші ненатуральні компоненти. Вони роблять використання засобів більш приємним і простим, але менш дієвим. Якщо порівнювати результативність змивних і незмивних олій, більш ефективними все-таки є натуральні жири, що наносяться на пасма і змиваються.

    Корисні олії CraftOil – ідеальне рішення для косметичних, фітотерапевтичних і, звичайно ж, кулінарних цілей. Це смачні, ароматні, натуральні крафтові продукти, що приносять колосальну користь людському тілу.

    Поділитися

    Навіщо потрібна домашня сушилка для овочів і чому без неї не обійтись?

    Рецепт пісного майонезу з рижієвою олією та насінням рижію

    Один коментар до “Змивні та  незмивні олії для волосся: в чому різниця та які краще?

    • Олена Абоненко

      Я купувала олійку, що розпилювалась на пасма. Розчісувати волосся після неї дійсно легше, але випадати менше не стало. Тож купила кунжутну олію холодного віджиму і раз у тиждень промаслюю пасма, потроху зменшується випадіння

    Залишити коментар

    (не буде відображено)

      Замовити дзвінок