Рисову олію навряд чи можна вважати популярним косметичним продуктом. Про неї мало відомо в Європі, де для наведення краси набагато частіше використовується мигдальна, авокадова, лляна олія та інші рослинні жири. Зате в Азії олія рисових висівок – своєрідний «супер-продукт», який активно застосовується в приготуванні їжі, фітотерапії, ароматерапії і, звичайно, у косметології. Красі волосся азіатських жінок заздрить більшість європейок. Багато в чому секрет сили, блиску і густоти пасом прихований саме у використанні рисової олії.

Користь олії рисових висівок для волосся
Цінність даного рослинного жиру для шевелюри грунтується на його унікальному фізико-хімічному складі. Як і інші рослинні олії, вона багата на вітаміни, мінерали, мікроелементи та жирні кислоти, що благотворно впливають на структуру пасом і швидкість їх росту. Користь олії рисових висівок для волосся полягає в наступному:
- Вітамін Е нормалізує водний баланс шкіри голови і тим самим запобігає передчасному відмиранню волосяних цибулин, а також прискорює вироблення колагенових волокон, що відповідають за блиск волосся і відсутність посічених кінчиків;
- Олеїнова та лінолева жирні кислоти живлять епідерміс і шевелюру, роблячи пасма пружними й шовковистим;
- Кальцій і магній виступають «будівельним матеріалом» для волосся (а також опорно-рухової системи організму), прискорюючи їх ріст і сповільнюючи поширення сивини;
Також у рисовій олії міститься залізо, марганець, фосфор, клітковина, вітамін К та інші компоненти, які позитивно позначаються на стані шкіри голови і волосся.
Природно, корисна тільки «жива», сиродавлена олія рисових висівок, отримана без окислення і нагрівання вихідної сировини, а також рослинного жиру, тобто кінцевого продукту. У такій олії зберігаються всі вітаміни і мінерали, які присутні у висівках або пророслих зернах рису.
Український бренд CraftOil більше 5 років виготовляє рослинні олії холодного віджиму, використовуючи дерев’яний вертикальний маслопрес і бочки з дерева (ясена) та капролона. Готова продукція отримується без нагрівання вихідної сировини, а також самої олії. В інтернет-магазині CraftOil можна замовити лляну олію, гарбузову олію, макову олію, олію чорного кмину, олію кунжуту (чорного і білого), олію розторопші, олію конопель та інші корисні, «живі» олії холодного віджиму. Щоб більше дізнатися про технологію холодного віджиму чи про користь сиродавлених олій, а також для замовлення смачних, ароматних олій зв’яжіться з консультантами по телефону або в месенджерах (на вибір).

Незмивні олії для волосся
Всі олії для волосся діляться на 2 категорії:
- Змивні (наносяться на вологе, чисте волосся замість маски або разом з нею, а потім змиваються теплою водою);
- Незмивні (мають вигляд спреїв, що розпилюються на сухі, чисті пасма);
Сиродавлений жир, отриманий з рисових висівок, нерідко зустрічається в складі незмивних олій для волосся. Даний продукт захищає ніжну шкіру голови, а також пасма від пересушування при частому і/або регулярному використанні фена, а також запобігає сплутуванню, тьмяності шевелюри.
Використання рисової олії для волосся
Рисова олія холодного віджиму – ефективний «помічник» у відновленні та оздоровленні волосся. Користуватися нею дуже просто:
- Для промаслювання пасом досить взяти 1 столову ложку продукту (на волосся середньої і великої довжини), зігріти протягом 20 секунд в долонях, потім акуратно нанести на волосся і шкіру голови, надіти зверху поліетиленову шапочку для душу і замотати голову рушником. Через 40-50 хвилин голову потрібно помити теплою водою з шампунем, призначеним для щоденного використання;
- Для зміцнення та профілактики випадіння волосся досить додавати 1 чайну ложку рисової олії до разової порції шампуню;
Максимальний ефект дають домашні маски з рисовою олією холодного віджиму. Щоб відновити сухі, посічені пасма, змішується 3 яєчних жовтки, 10 грам жиру рисових висівок і 40 грам сиру, все наноситься на волосся і залишається на півгодини, потім змивається теплою водою. Для посилення блиску слід прополоскати шевелюру відваром калини (10 ягід на 1 літр води).
Щоб волосся менше електризувалося та сплутувалося, робиться мікс із 10 грам олії рису, 40 грам рідкого вареного рису (разом з водою, в якій крупа варилася) і пари крапель трояндового ефіру. Суміш наноситься на волосся, зверху надівається поліетиленовий пакет або гумова шапочка, а через годину волосся миється теплою водою з шампунем.
Рисова олія холодного віджиму може допомогти у вирішенні більшості проблем волосся, зробивши його красивим, блискучим, здоровим і міцним. Це натуральний органічний продукт, який корисно застосовувати для косметичних і фітотерапевтичних цілей.
Кожна сиродавлена олія рослинного походження по-своєму цінна для людського організму. Для загального оздоровлення, поліпшення самопочуття, а також для б’юті-процедур варто регулярно користуватися лляною олією, гарбузовою олією, горіховою олією та іншими крафтовими продуктами. Купити корисні олії можна в інтернет-магазині CraftOil.
Алевтина
Відварами рису ополіскую волосся, ефект схожий на домашній кератин. Але про олію з рисових висівок не чула. Я для зміцнення волосся користуюсь лляною олією та олією розторопші, промаслюю пасма
Світлана
Я в свій час лікувала так шкіру голови від лупи. Мені порекомендували , тому що завдяки протигрибковим властивостям, рисова олія дає гарний єффект. Перевірено