Млинці – улюблений десерт і ласощі, які з задоволенням їдять діти та дорослі. А коли настає Масляна, практично кожна господиня хоче порадувати рідних і близьких не одним або двома, а декількома видами оладок і млинців. І бажано, щоб серед них був хоча б один незвичайний рецепт.
Млинці з кислого молока, гарбузової м’якоті та олії гарбузового насіння відрізняються не тільки ніжним, танучим смаком, але й чималою користю для організму. М’якоть оранжевого осіннього плоду, як і рослинна олія, отримана з гарбузового насіння, наділені потужним імуномодулюючим ефектом, вони пригнічують запальні процеси в організмі та захищають людське тіло від шкідливого впливу вільних радикалів (що за деякими даними провокують рак шкіри).
Найкраще використовувати для готування млинців сиродавлену гарбузову олію, користь якої полягає в тому, що вона містить всі вітаміни, мікроелементи та біологічно активні речовини, які були в насінні гарбуза.

CraftOil більше 5 років робить високоякісні, корисні олії холодного віджиму, використовуючи дерев’яний маслопрес і бочки з ясена або капролона. У процесі виробництва вихідна сировина і кінцевий продукт (тобто, рослинний жир) не нагріваються і не взаємодіють з металом, так що на виході отримується олія з оригінальним смаком, ароматом і багатим вітамінно-мінеральним складом.
Щоб купити конопляну олію, гарбузову олію, олію абрикосових кісточок, гірчичну олію та інші корисні рослинні продукти, зверніться до консультантів CraftOil. Замовити будь-яку обрану олію, а також маслопрес холодного віджиму олії для самостійного виготовлення корисних сиродавлених продуктів можна в інтернет-магазині CraftOil. Компанія пропонує фірмове обладнання преміум-якості та дає на нього гарантію 2 роки.

Інгредієнти
Для ніжних, ароматних млинців потрібно:
- 2 яйця (можна 3, якщо вони дрібні);
- 500 грам кислого молока (можливо замінити знежиреним молоком);
- 1 чайна ложка гарбузової олії холодного віджиму;
- 300 грам борошна;
- 200 грам гарбузової м’якоті;
- 1 щіпка солі (третина чайної ложки);
- 1 столова ложка цукру (можна більше);
Покрокове приготування
Гарбузова м’якоть миється, ріжеться кубиками та відварюється протягом 1 хвилини, потім відціджується і пюрується в блендері. Воду, в якій варився помаранчевий плід, поки не варто виливати, її можна додавати в тісто, якщо воно виходить надто густим.
Яйця збиваються з цукром і сіллю, потім вливається кисле молоко і все ретельно перемішується. До цієї маси додається гарбузове пюре, все ще раз мішається до отримання однорідної маси. При уьому, поступово (по 1 столовій ложці) додається борошно. Потрібно вимішувати тісто до тих пір, поки не зникнуть грудочки. Далі вливається олія гарбузового насіння, і маса знову розмішується.
Столовою ложкою, маленьким черпаком або стопкою тісто виливається на розігріту сковороду (з антипригарним покриттям) невеликими порціями і обсмажується на середньому вогні по 2-3 хвилини з кожного боку. Оладки повинні вийти золотисто-помаранчевими, але не коричневими.
Млинці подаються на стіл теплими або холодними, з варенням, медом, сметаною або згущеним молоком (за смаком).
Примітки:
Щоб вироби вийшли більш ароматними, можна додати в тісто ванілін. Також смачно робити такі млинці з горіхами, додаючи подрібнені ядра волоських горіхів у тісто.
Оптимально використовувати для цих ласощів солодку кабак-диню і сиродавлену гарбузову ролію. Замовити якісну, корисну олію холодного віджиму можна в інтернет-магазині CraftOil.
Катерина
Гарбузова олія має дуже приємний аромат, тож вмкористовую її для масок. А от млинці не пробувала на цій олії робити. Як раз учора замовила гарбузову олію, тож чом би не спробувати?