Підпишіться на оновлення




    • Олії
    • 11.11.2022
    • 2

    Про користь лляної олії було відомо ще кілька століть тому. Стародавні римлянки вважали її ефективним омолоджуючим засобом та щодня втирали в шкіру, щоб обдурити час, уповільнивши  старіння. Клеопатра, яка прославилася своєю красою по всьому світу, приймала ванни з додаванням молока та олії, видавленої з насіння льону. Завдяки цьому, її шкіра мала ідеальний відтінок, була пружною шовковистою, немов персик.

    Через високий вміст жирних кислот і естрогенів (рослинних прототипів статевих гормонів, що виробляються людським організмом) лляна олія вважається «жіночим» продуктом, тобто, речовиною, що приносить найбільшу користь саме організму дівчат і жінок.

    Корисна олія льону

    Хімічний склад олії лляного насіння

    Всього 1 столова ложка корисної олії, отриманої з лляного насіння, покриває денну потребу організму в жирній кислоті Омега-3. Продукт вважається не алергенним і відмінно переноситься навіть дуже чутливим людським організмом.

    У лляній олії містяться наступні вітаміни і мінерали:

    • Антиоксидант тіопролін (запобігає негативному впливу ультрафіолету на шкіру);
    • Вітаміни F, А, Е, З, В і К;
    • Жирні кислоти Омега-3, Омега-6, Омега-9, а також стеаринова і мальмінітова кислоти;
    • Мінерали калій, фосфор, кальцій та ін.;
    • Бета-ситостерини;
    • Кампестерин;
    • Сквалени;
    • Флавоноїди;
    • Лігнін;

    Олія активно використовується для оздоровлення та загального зміцнення організму, в боротьбі з різними захворюваннями (в тому числі, і з недугами сечостатевої сфери), а також для домашніх б’юті-процедур.

    Яка олія льону найкорисніша?

    Найбільш корисна олія лляного насіння, отримана методом холодного віджиму. Дана технологія дозволяє зберігати в продукті всі вітаміни, мінерали та біологічно активні органічні сполуки, властиві вихідній сировині.

    Старовинна технологія добування олії передбачала жаріння з подальшим роздавлюванням насіння. З них виходила масляниста речовина жовто-коричневого відтінку зі своєрідним ароматом і злегка гіркуватим присмаком.

    Сиродавлена олія – субстанція світло-жовтого відтінку з ледь помітним, приємним ароматом і без різкого, яскраво вираженого смаку. Вона підходить для заправки салатів, додавання в перші та другі страви, а також в якості основи для ефірних арома-композицій.

    CraftOil виготовляє корисні олії холодного віджиму за унікальною технологією. Для виготовлення продукції використовується вертикальний дерев’яний прес. Вихідна сировина (насіння, кісточки або плоди) не нагрівається і ніяк додатково не обробляється, так що кінцевий продукт зберігає всі цінні якості насіння або плодів.

    Купити лляну олію та інші олії холодного віджиму високої якості за адекватною ціною можна на сайті CraftOil.

    Чим корисна лляна олія для жінок

    Серед численних цінних якостей органічного лляної олії варто особливо виділити наступні:

    • Зменшує, а з часом і зовсім прибирає неприємні прояви клімаксу: припливи, пітливість, надмірну сухість піхви, а також перепади настрою і напади мігрені;
    • Посилює біотрансформацію естрогенів, що є профілактикою появи онко-захворювань під час менопаузи;
    • Уповільнює ріст і розвиток ракових клітин в молочних залозах, гальмує процеси метастазування у хворих на рак грудей;
    • Збільшує еластичність судин, знижує ризик розвитку варикозного розширення вен (особливо важливо вагітним жінкам);
    • Підвищує еластичність шкіри, виступає профілактикою появи розтяжок (стриїв) при різкій зміні ваги та під час виношування малюка;
    • Зміцнює нігті (при зовнішньому і внутрішньому застосуванні) та запобігає їх розшаровуванню;

    Протипоказання

    Оскільки олія із лляного насіння впливає на гормональний баланс організму, її небажано приймати в останньому триметрі вагітності, оскільки це може спровокувати передчасні пологи.

    Людям, які мають хвороби крові (зокрема, порушення згортання), можна приймати конопляну олію тільки за рекомендацією лікаря. Оскільки продукт злегка розріджує кров, не варто приймати його за 2 тижні до планової операції, а також пити паралельно прийому антикоагулянтів (фарм. препаратів, що роблять кров менш в’язкою).

    Як приймати лляну олію

    Щоб отримати виражений позитивний ефект, слід регулярно приймати олію протягом 2-3 місяців. Це біологічно активний продукт, який не викликає пересичення та звикання. Стандартна схема прийому – 1 столова ложка в день, вранці, натщесерце, за півгодини до сніданку. Можна запивати продукт водою, але не чаєм, кавою чи іншими гарячими напоями.

    Якщо поєднувати правильне харчування і прийом олії, цілком реально скинути за місяць 3-4 кілограми, очистившись від шлаків, токсинів і нормалізувавши ліпідний обмін в організмі.

    Лляна олія в домашній косметології

    Лляна олія для жінок

    Купити лляну олію для домашніх б’юті-процедур – відмінне рішення. Продукт використовується, як основа для масок, обгортань, а також як масажна олія для антицелюлітних та підтягуючих сеансів.

    Щоб волосся не сіклися на кінчиках, потрібно 1-2 рази в тиждень щедро змащувати їх лляною олією, потім поміщати в поліетиленовий пакет або спеціальну шапочку, зверху замотувати голову рушником і залишати на 20-25 хвилин, після чого мити голову з шампунем для повсякденного використання.

    Лляною олією корисно змащувати місця, де шкірний покрив пересушений, потрісканий або запалений. Для посилення загоюючого та регенеруючого ефекту можна поєднувати продукт з олією чайного дерева (на разову порцію лляної олії береться 2-3 краплі ефіру чайного дерева).

    Для зміцнення нігтів варто змащувати їх (і кутикулу) корисною олією чи пару раз в тиждень робити олійні ванночки.

    Щоб запобігти утворенню розтяжок під час вагітності, досить 1 раз в день (щодня) наносити на шкіру живота органічний продукт, отриманий із лляного насіння методом холодного віджиму.

    Купити лляну олію, конопляну олію, макову олію, гарбузову олію та інші крафтові сиродавлені олії в один клік можна на сайті CraftOil. Вони допоможуть навести красу, поліпшити самопочуття, а також позбутися від багатьох захворювань. Натуральні олії варто використовувати в кулінарії, фітотерапії та домашньої косметології.

    Поділитися

    Гостре бутербродне масло з рослинною олією авокадо

    Овочевий салат з яйцями та олією льону

    2 коментарів “Користь і шкода лляної олії для жінок

    • Ира

      Даже не знала, что льняное масло такое полезное. Теперь точно куплю масло, чтобы делать маски. Кожа лица сильно сохнет из-за работы батарей отопления, так что без эффективного увлажняющего средства не обойтись

    • Александра Е.

      Льняное масло содержит альфа-липоевую кислоту, которая способна снижать риск сахарного диабета. Эта кислота снижает чувствительность тканей к инсулину, а также снижает уровень холестерина в крови и повышает эластичность сосудов, что полезно при риске атеросклероза, гипертонии и заболеваниях сердца. Прием льняного масла положительно влияет на пищеварение, помогает бороться с запорами и улучшает работу печени. Льняное масло содержит лигнаны – растительные эстрогеноподобные гормоны, поэтому этот продукт очень полезен для женщин.

    Залишити коментар

    (не буде відображено)

      Замовити дзвінок