Підпишіться на оновлення
  • Олії
  • 26.04.2023
  • 8

  Не лише чоловіки, а й жінки прагнуть до самореалізації та фінансової самостійності. Займатися улюбленою справою і отримувати гідний дохід – мрія будь-якої сучасної людини. І треба сказати, це цілком реально. Для багатьох основна проблема полягає в тому, щоб знайти собі підходящу  сферу діяльності. По-перше, це повинно бути щось цікаве, тобто, таке, в чому хотілося б розвиватися і досягати нових висот. По-друге, в обраній області не повинно бути занадто багато конкурентів, інакше вийти на більш-менш адекватний дохід стане вкрай складно.

  Яким бізнесом зайнятися дівчині?

  Не всяка представниця прекрасної статі хоче управляти салоном краси або перукарнею. Не всі прагнуть стати майстрами нігтьової естетики, косметологами та/або перукарями. Незважаючи на те, що жінки різного віку і соціальних статусів регулярно доглядають за собою, відвідують різних б’юті-майстрів, працювати в даній області не так захоплююче, як може здатися. До всього іншого, існує так багато різних перукарень, косметичних і манікюрних кабінетів, що відкрити ще один – не найкраща з ідей.

  Сиродавлені олії та інші крафтові продукти

  Цікавим рішенням може стати виготовлення крафтових, натуральних продуктів. Наприклад, сирів, мила, косметики або олій холодного віджиму. Правда, на сучасному ринку є чимало виробників натуральної косметики і засобів для миття, так що з точки зору прибутковості краще вибирати виробництво якихось продуктів.

  Виготовлення натуральних рослинних олій холодного віджиму – цікава і, що особливо важливо, незаяложена область. В ній може спробувати свої сили будь-яка дівчина чи жінка. Щоб запустити домашнє масловиробництво, потрібно не так вже й багато:

  • Маслопрес холодного віджиму;
  • Прес-бочонок для віджиму олії (з капролона чи з ясена);
  • Приміщення, де будуть віджиматися жири;
  • Ємності для їх зберігання (краще вибирати скляну тару);
  • Рослинна сировина для віджиму олій (насіння, насіння, горіхи та ін.);

  Сучасні маслопреса холодного віджиму – досить потужне, але при цьому компактне обладнання, не вимогливе до умов екслплуатації. Простіше кажучи, сиродавлені олії цілком можливо робити в гаражі, не сирому підвалі або в будь-якому відведеному приміщенні.

  Прес для олії CraftOil

  Апарати конструктивно прості, щоб працювати з ними, не потрібно мати спеціальну кваліфікацію або бути людиною «технічного складу розуму». Застосування фізичної сили, до речі, теж не знадобиться. Все, що потрібно – це завантажити обрану сировину в прес, підставити ємність для стікання олії та спостерігати за процесом її виробництва. Влучною ідеєю буде завести профілі в соцмережах (Fasebook, Instagram) і час від часу викладати сторіс про виготовлення корисних, «живих» продуктів.

  CraftOil пропонує оригінальні маслопреса холодного віджиму різної потужності. У брендовому інтернет-магазині можна замовити моделі на 20 тон, 30 тон, 50 тон і так далі, а також прес-бочонки різного об’єму для олій (від 0,5 л. до 5,5 л.). Консультанти допоможуть визначитися з оптимально підходящим обладнанням і аксесуарами до нього, а також розкажуть все про те, як робити олії та обслуговувати прес.

  Також в інтернет-магазині CraftOil є хороший вибір натуральних, ароматних, багатих вітамінами олій холодного віджиму. Щоб переконатися в їх якості і смаку, досить вибрати і замовити лляну олію, конопляну олію, кунжутну олію, олію гарбузового насіння та ін.

  Крафтові олії

  Олії холодного віджиму корисно вживати в чистому вигляді, додавати в салати, другі страви і навіть випічку, а ще застосовувати в косметології та ароматерапії. Область використання даних продуктів весь час розширюється.

  Оскільки попит на крафтову органічну продукцію останнім часом зростає, все більше споживачів цікавляться сиродавленими оліями. Це дозволяє перетворити їх виготовлення на досить непогане джерело доходу. Робити сиродавлені рослинні жири для себе і на продаж не складно. Щоб у цьому переконатися, досить спробувати один раз віджати лляну олію чи горіхову олію на маслопресі холодного віджиму.

  CraftOil пропонує допомогу у виборі і використанні обладнання для масловиробництва, дає гарантію на свої фірмові преса 1 рік і забезпечує їх гарантійне та післягарантійне обслуговування.

  Поділитися

  Салат із куркою та кунжутною олією

  Як вибрати вулик відповідного розміру і конструкції?

  8 коментарів “Крафтові олії холодного віджиму: бізнес-ідея для дівчат

  • Аліса О.

   Двічі перечитала статтю, наче б то нічого надскладного, а перспективи вимальовуються досить непогані. Варто замислитись, бо якщо довго тягнути час, у цій ніші теж стане висока конкуренція

  • Татьяна

   Долго думали чем заняться, мы склонны к производству, мыло, косметика, очень много и пришли к выводу выбрать пресс, конкуренции меньше и производство понравилось, купили на 20т. нам провели очень профессиональную консультацию, думаю что сделали правильный выбор

  • Світлана

   До речі не погана ідея бізнесу для жінок. В даний час конкуренція не велика. Така сфера бізнесу тільки починає набирати обертів і має місце бути. Зараз кожен другий слідкує за своїм здоров’ям і кожна людина на землі знає, що саме в олії холодного віджиму є дуже багато користі. Тож є над чим замислитися.

  • Жанна

   Давно думаю чим би зайнятись, завдяки статті тепер знаю, цікавий напрямок, буду пробувати.

  • Савелій

   Доречі так, якщо замислитись, то зараз ринок крафтової олії ще не настільки забитий конкурентами. А люди завжди надаватимуть перевагу натуральному, бо це здоров’я

  • Наталія

   після прочитаного аж задумалась над невеличким власним виробництвом… а що, було б цікаво)

  • Денис Денисович

   Вхід в такий бізнес відносно не дорогий, олією користується кожен. А щоб знайти клієнтів завжди можно звернутися до професіоналів з маркетингу.

  • Святослава

   До речі, це направлення бізнесу насправді ще не заповнене, тому є всі шанси, гарна ідея!

  Залишити коментар

  (не буде відображено)

   Замовити дзвінок