Підпишіться на оновлення
  • Олії
  • 09.03.2023
  • 0

  Народна мудрість говорить, що бджіл тримати – не в холодку лежати. І треба сказати, це якщо не на 100%, то точно на 95% правда. Праця бджоляра схожа на мистецтво, яке полягає не тільки в створенні бджолиним родинам комфортних умов, але і в дбайливому, акуратному збиранні всього цінного, що вони виробляють. Маючи скромну, нечисленну пасіку, цілком реально викачувати мед вручну, але якщо тримати кілька десятків і навіть сотень сімейств, без медогонки просто не обійтися.

  Щоб купити медогонку, потрібно розуміти, за якими критеріями її обирати та на що звертати увагу. А значить, корисно розглянути ключові особливості такого обладнання.

  Комбінована медогонка

  Особливості вибору медогонки

  Сучасним бджолярам не доводиться скаржитися на відсутність вибору товарів для пасіки. У магазинах можна купити практично все: різноманітні моделі медогонок, кремовалок, столів для розпечатування рамок, вуликів і так далі. Оскільки в існуючому різноманітті легко заплутатися, перш, ніж купити медогонку, потрібно вивчити її технічні характеристики та зіставити з вимогами, що пред’являються до даного пристрою.

  Український бренд CraftOil пропонує якісні, оригінальні медогонки хордіального, радіального і змішаного типу, розраховані на пасіки різної чисельності. Обладнання зроблено з харчової нержавіючої сталі та відрізняється простотою обслуговування і довгим періодом експлуатації. Компанія надає гарантійне та післягарантійне обслуговування, а також дає гарантію на медогонки 1 рік. Щоб більше дізнатися про наші товари, вибрати і купити медогонку, або уточнити наявність тієї чи іншої моделі, зверніться до консультантів CraftOil по телефону, або в месенджерах.

  Від чого залежить вибір медогонки?

  Перш, ніж придбати агрегат для викачування меду, потрібно відповісти на 2 питання:

  • Який обсяг меду планується викачувати? Для пасіки з 10 або менше бджолиних сімейств підійде компактна, легка модель на 2 рамки. Для 10-20 сімейств потрібно більш продуктивна модель на 3 – 4 рамки;
  • Який тип приводу краще? Обладнання для викачування меду оснащується електричним або ручним приводом. Останній варіант зручний при відносно невеликому обсязі одержуваного меду або в ситуації, коли до джерела електроживлення немає доступу. Медогонки з електроприводом зручні тим, що вони повністю автоматичні, до того ж,  економлять час і сили бджоляра, але такі пристрої набагато важчі і більші за моделі з ручним приводом;

  Медогонки з поворотними касетами трохи більше тих, в яких повертання касет не передбачено, так що для кочових пасік їх вибирають набагато рідше

  Важливий фактор вибору медогонки – ціна. На вартість обладнання дуже впливає матеріал, з якого  зроблений бак та інші елементи. Найбільш практичними і довговічними вважаються пристрої з нержавіючої сталі, оскільки це безпечний матеріал, дозволений для використання в харчовій промисловості.

  Медогонки CraftOil зроблені з харчової сталі-нержавійки марки AISI 304, яка ніяк не впливає на якість меду і не окислює його. Якщо хочете вибрати і купити медогонку з бажаними характеристиками, зверніться до консультантів CraftOil. Вони із задоволенням допоможуть підібрати модель під індивідуальні параметри та швидко оформлять покупку.    

  Дуже зручно, якщо медогонка оснащена спеціальною підставкою. Це дозволяє підставляти під кран тару, в яку буде стікати мед. Більш безпечними вважаються моделі з кришками. Правда, до деяких пристроїв можна докупити їх окремо, але це додаткові витрати, тому проще та краще відразу вибирати агрегат, укомплектований усіма необхідними деталями.

  Використання медогонки

  З точки зору зручності догляду найкращими вважаються пристрої з гладкою поверхнею. На це також потрібно звертати увагу при виборі відповідної моделі медогонки.

  Від урахування основних характеристик і особливостей роботи обладнання безпосередньо залежить правильність вибору медогонки для пасіки. Консультанти CraftOil завжди на зв’язку і готові допомогти з підбором медогонки, кремовалки з декристаллизатором або вулика для вашої пасіки.

  Також компанія пропонує ароматні, корисні та смачні олії холодного віджиму: конопляну олію, гарбузову олію, лляну олію, олію розторопші, олію чорного кмину, макову олію та інші сиродавлені рослинні олії, зроблені на дерев’яному маслопресі з сировини преміум-якості.

  Поділитися

  Оливова олія холодного віджиму: особливості виготовлення продукту на маслопресі холодного віджиму

  Корисні властивості олії ветівера

  Прокоментувати “Як вибрати медогонку і на що звернути увагу?”

  (не буде відображено)

   Замовити дзвінок