Підпишіться на оновлення
  • Олії
  • 08.03.2023
  • 0

  Оливова олія – один із найпопулярніших, затребуваних nf активно використовуваних продуктів. Вона застосовується в кулінарії та фітотерапії, домашній косметології, натуропатії і навіть в ароматерапії. Нутриціологи вважають даний рослинний жир основою корисного, здорового харчування і рекомендують регулярно його вживати. Добре, що в магазинах, супермаркетах і навіть на просторах світової павутини досить великий вибір оливових олій від різних виробників. Правда, ціни на один і той же обсяг олії з олив відрізняються кардинально і це збиває з пантелику тих, хто хоче купити корисний, натуральний продукт, але не переплачувати за упаковку чи бренд.

  Щоб вибрати оливову олію або іншу рослинну олію холодного віджиму, потрібно розуміти, як, із чого вона робиться і, відповідно, що впливає на формування ціни даного продукту.

  Олія з оливок

  Особливості виробництва оливової олії

  Найважливішою умовою отримання по-справжньому якісної, корисної олії є правильний вибір сировини. До показників якісності відносять ступінь засміченості, термін і умови зберігання, зрілість і так далі.

  На відміну від більшості рослинних жирів, оливова олія робиться не з кісточок, насіння або зерен, а з м’якоті маслинових плодів. По суті, це майже сік з повністю дозрілих оливок, оскільки їх олійність досягає 80%. Такою високою масловіддачею не може похвалитися жодна з культур, використовуваних для виробництва олій.

  На рівень вмісту жиру в оливах впливають умови, в яких вони росли. Чим більш сонячною і теплою була погода, тим вище відсоток олії в дозрілих плодах. Маслини, що дозрівали при сирій, прохолодній погоді, можуть дати майже в 2 рази менше олії, ніж ті, які виростали в сприятливих умовах.

  Олія холодного віджиму

  Оливова олія – один із перших рослинних жирів, для якого наші предки стали використовувати технологію холодного віджиму. Олію отримували за допомогою спеціальних пресів холодного віджиму, зроблених із дерева. Оливові плоди здавлювали, щоб отримати сік, який був сумішшю жиру та води. Дана субстанція відстоювалася в дерев’яних ємностях і розділялася на олію та воду. Причому, жир опинявся вгорі, а рідина – внизу. У ємностях для відстоювання були спеціальні крани, через які зливалася вода. Таким чином, отримувалась сиродавлена олія олив, у якій зберігався аромат, смак і, що особливо важливо, корисні речовини, що містилися у свіжих оливах.

  Український бренд CraftOil більше 5-ти років робить високоякісні олії холодного віджиму на дерев’яних маслопресах, використовуючи бочки з ясена чи з капролона – інертного, безпечного, екологічно чистого матеріалу, дозволеного для застосування в харчовій галузі.

  В інтернет-магазині CraftOil можна купити гарбузову олію, лляну олію, конопляну олію, олію чорного кмину, макову олію, горіхову олію та інші корисні, натуральні продукти. Всі олії віджимаються безпосередньо перед відправкою замовникам і розливаються в скляні пляшечки різного обсягу. Кожна крафтова олія  від CraftOil це «живий», натуральний продукт, що зберіг смак, аромат і користь зерен, насіння або іншої вихідної сировини.

  Також компанія пропонує оригінальне обладнання для самостійного виготовлення натуральних, корисних  олій холодного віджиму: гідравлічні маслопреса холодного віджиму на 20 тон, 30 тон, 50 тон, 75 тон, маслостанцію для пресу та ін.. Всі товари мають гарантію 1 р. і зроблені з надійних, міцних матеріалів. Щоб побільше дізнатися про різні моделі пресів, про корисні натуральні олії холодного віджиму або зробити замовлення, достатньо зателефонувати чи написати консультантам CraftOil.

  Прес для олії на 30 т

  Як і більшість інших олій холодного віджиму, даний продукт потрібно зберігати в затемненому, прохолодному місці: на дверцятах холодильника, в прохолодному (але не сирому) підвалі і так далі. Під впливом сонячного світла він дуже швидко прогіркає та стає непридатним для додавання в каші, салати або іншу їжу.

  CraftOil розливає крафтові олії холодного віджиму в пляшечки з темного скла і оперативно відправляє їх покупцям по території України та за кордон. Кожен замовник отримує свіжий, смачний, ароматний і корисний продукт, багатий на вітаміни, мінерали та жирні кислоти.

  Поділитися

  Універсальний соус із конопляною олією

  Як вибрати медогонку і на що звернути увагу?

  Прокоментувати “Оливова олія холодного віджиму: особливості виготовлення продукту на маслопресі холодного віджиму”

  (не буде відображено)

   Замовити дзвінок