Підпишіться на оновлення




    • Олії
    • 02.01.2023
    • 1

    Сухі, потріскані губи – сезонна проблема багатьох людей. З настанням холодів обличчя піддається негативному погодному впливу. Холодний, сирий вітер, сніг, дощ негативно діють на шкіру губ. Як результат, вони обвітрюється, покривається твердою, некрасивою кіркою та навіть тріскаються. Крім неестетичного зовнішнього вигляду тріщини на губах небезпечні ще й тим, що є свого роду «воротами для інфекції».

    Вчені встановили, що одна з причин зовнішнього прояву герпесу (по-народному «застуди на губах») – механічне пошкодження шкіри. Тобто, незабаром після загоєння тріщини на тому самому місці, швидше за все, утвориться герпесная виразка, яка супроводжується болем, свербінням, печінням, припухлістю та іншими малоприємними симптомами. 

    Шкіра губ заслуговує такої ж уваги, як і обличчя чи тіло. Її потрібно регулярно очищати, зволожувати та живити. У цьому може допомогти магазинна косметика, але куди більш ефективними (а ще безпечними і корисними) є натуральні рослинні олії.

    Використання олій для губ

    Чим корисні олії для губ?

     Рослинні жири глибоко зволожують епідерміс, проникаючи в усі три його шари і попутно «доставляючи» вітаміни, мінерали та інші цінні компоненти.

    Нерідко тріщини на губах стають результатом авітамінозу (який найчастіше настає в холодну пору року, коли з раціону здебільшого зникають свіжі овочі, фрукти, зелень, ягоди та інші дари природи). В такому випадку, олію знадобиться приймати всередину.

    Однією з кращих, як для зовнішнього, так і для внутрішнього застосування (при авітамінозі та для покращення стану шкіри) вважається лляна олія.

    Інтернет-магазин CraftOil пропонує якісні, корисні сиродавлені олії (в тому числі й олію лляного насіння), зроблені унікальним методом на дерев’яному маслопресі. У кожній пляшечці сиродавленої олії CraftOil 100% натуральний, оригінальний продукт з найчистішим смаком і ароматом.

    Також компанія пропонує медогонки і маслопреса для самостійного віджиму олій у домашніх умовах. Щоб отримати відповіді на всі питання, що цікавлять, вибрати і купити олію, зверніться по телефону до консультантів CraftOil.

    Користь лляної олії для губ

    Лляна олія для губ

    Рослинний жир, отриманий із лляного насіння, не має яскраво вираженого смаку та аромату, а значить, відмінно підходить для вживання всередину в чистому вигляді (для лікування і профілактики авітамінозу, для загального зміцнення організму), а також для нанесення на шкіру губ.

    Продукт наділений розгладжуючим і зволожуючим ефектом, тому ідеально підходить для усунення сухості та лікування тріщин на губах.

    В олії льону багато ретинолу (вітаміну А) і токоферолу (вітаміну Е), які беруть участь у процесах шкірного метаболізму. Ще один корисний компонент даного рослинного жиру – вітамін F, який по суті, є поєднанням 3 жирних кислот: лінолевої, ліноленової та арахідонової. При їх нестачі шкіра швидко втрачає вологу і покривається зморшками, а ще збільшується ймовірність появи запальних процесів у верхньому епідерміальному шарі. Правда, вітамін F є виключно в олії холодного віджиму. Отже, для догляду за губами варто купувати тільки сиродавлену лляну олію, інтернет-магазин CraftOil пропонує корисні рослинні олії: лляну олію, гарбузову олію, горіхову олію, олію  чорного кмину, рижієву олію, конопляну олію та інші продукти для краси, здоров’я і бадьорості.

    ТОП олій для губ

    Для ніжної, тонкої шкіри губ корисні базові та ефірні рослинні жири. Їх можна (і потрібно) застосовувати тільки в розбавленому вигляді. Наприклад, в 1 чайній ложці лляної або будь-якої іншої рослинної олії розвести 1 краплю ефіру, а потім цей мікс регулярно наносити на верхню і нижню губу акуратними, поплескуючими (не втираючими і не тиснучими) рухами двічі в день: вранці і перед сном.

    Суху, потріскану шкіру найкраще відновлюють такі ефірні рослинні жири: лавандова олія, трояндова олія, м’ятна олія та олія меліси.

    У ТОП-3 найбільш ефективних олій для догляду за губами в холодну пору року відносять такі:

    • Касторова олія – покриває шкіру невидимою плівкою і, таким чином, захищає її від обвітрювання. Її можна змішувати з аптечними засобами для губ: рідкими бальзамами і кремами-флюїдами;
    • Олія зародків пшениці – сприяє загоєнню мікротріщин та пригнічує запальні процеси у верхньому шарі шкірі. Ідеально підходить, якщо потрібно відновити губи після розсікання, герпесної виразки та інших серйозних пошкоджень;
    • Олія какао – як і касторова олія, створює на шкірній поверхні захисну плівку, що запобігає висиханню та розтріскування епідермісу. Цей продукт прискорює вироблення колагенових волокон, що відповідають за пружність шкіри;

    В принципі, будь-який рослинний жир по-своєму корисний для губ. В оліях багато вітамінів і мінералів, нестача яких найчастіше провокує більшість шкірних проблем. Не варто очікувати від натуральних олій миттєвого ефекту, але їх регулярне зовнішнє (бажано також і внутрішнє) використання дає приголомшливий результат.

    Щоб забути про сухість і тріщини на губах, варто поставити собі за правило щодня вранці (за годину до виходу на вулицю), а також ввечері (перед сном) змащувати губи невеликою кількістю олії, а через 10-15 хвилин промокати залишки косметичної безворсовою серветкою.

    Можна також використовувати олії замість гігієнічної помади перед виходом на вулицю. Купити якісні сиродавлені олії в один клік можна в інтернет-магазині CraftOil.

    Поділитися

    Спаржа із сухарями та олією розторопші

    Курячий рулет із кунжутною олією

    Один коментар до “Олії для губ: топ найефективніших олій для домашнього використання

    • Анна

      Дійсно губи взимку дуже тріскаються(((( Я змащую оливовою олією, то діє краще, ніж гігієнічна помада. Прочитала про лляну олію і мабуть тепер і її спробую так використовувати, адже як раз вчора купила олію льону для салату

    Залишити коментар

    (не буде відображено)

      Замовити дзвінок