Про реп’яхову олію відомо якщо не всім, то багатьом. Вона використовується для зміцнення волосся, оздоровлення шкіри голови і в якості профілактики появи лупи. Але це не єдина сфера застосування корисного рослинного жиру. Якщо вникнути, реп’яхова олія холодного віджиму – це такий своєрідний «маст хев», який неодмінно повинен бути в арсеналі кожного, хто стежить за своїм здоров’ям, самопочуттям і зовнішнім виглядом.
Користь і склад реп’яхової олії

Сиродавлена олія реп’яхова – густа, в’язка субстанція насиченого жовтого відтінку зі своєрідним, не різким трав’яним ароматом. Дана олія відноситься до базових і робиться настоюванням лопухового коріння на олії холодного віджиму. Рослину активно винищують на городах і клумбах, вважаючи бур’яном. Але в фітотерапії і натуропатії лопухове листя та коріння застосовується для лікування багатьох захворювань.
У продажу можна зустріти не тільки сиродавлену олію на основі лопуха, але і продукт, отриманий екстракцією. Такий жир коштує дешевше, але й користі від нього в рази менше, ніж від олії холодного віджиму, виготовленої за допомогою маслопресса і прес-бочонка для віджиму олій.
CraftOil робить і продає олії холодного віджиму преміум-якості, створені за технологією холодного пресування на маслопресах з бочками з деревини (ясена) або капролона. В інтернет-магазині можна вибрати і замовити корисну олію розторопші, олію конопляну, олію лляну, олію гарбузового насіння і багато інших рослинних продуктів, багатих на мікроелементи, вітаміни і цінні фіто-сполуки.

Також в асортименті CraftOil є промислові та домашні професійні сушилки для овочів і фруктів. Вони зроблені з нержавіючої сталі, мають продуману конструкцію, компактні розміри і багато автоматичних режимів роботи. Консультанти CraftOil завжди на зв’язку і з задоволенням розкажуть більше про сушилки для овочів, або про крафтові олії, а також допоможуть оформити замовлення і організують швидку доставку по Україні і навіть у Європу.
З чого складається реп’яхова олія?
Цінність реп’яхової олії грунтується на її багатому вітамінно-мінеральному складі. В даному продукті містяться:
- Вітаміни: практично всі вітаміни групи В, а також вітаміни А, С, F, D, Е, K і РР;
- Мінерали та мікроелементи магній, калій, селен, кальцій, ферум, сірка, марганець, йод, фосфор і більше 20 інших;
- Інулін (полісахарид, який є натуральним кондиціонером для волосся);
- Дубильні компоненти;
- Полісахариди;
- Флавоноїди;
- Протеїни;
Олія холодного віджиму, отримана на основі лопухового коріння, має широку область застосування. Її можна і потрібно використовувати не тільки зовнішньо, але і внутрішньо. Корисна рослинна субстанція допомагає боротися з наступними проблемами:
- Вугрі, екзема, дерматози різного походження, шкірні виразки;
- Радикуліт, подагра, м’язові болі та болісні відчуття в суглобах;
- Застій жовчі, пієлонефрит;
Реп’яхова олія вважається ефективним протипухлинним і дезинфікуючим засобом, вона знімає запалення і прискорює загоєння гнійних фурункулів, виразок та інших пошкоджень епідермісу.
Використання реп’яхової олії
Сиродавлена олія на основі лопуха – одне з кращих рішень для боротьби з дитячими попрілостями, пітницею і алергічними почервоніннями. Її можна використовувати навіть на ніжній шкірі немовлят. Жир з легкістю замінить дитячий крем або косметичний засіб під памперс.
Мікс реп’яхової олії холодного віджиму з пекучим перцем (висушеним і подрібненим) прискорює ріст волосся і робить його більш міцними. Засобом потрібно промаслювати пасма або бороду, залишати на 40-60 хвилин, після чого змивати теплою водою з милом.
Для позбавлення від запору варто ввечері (перед сном) випивати по 1 чайній ложечці олії (як мінімум, через годину після вечері). Процедура повторюється протягом 3-7 днів.
Щоб прискорити загоєння опіків, виразок і саден, слід наносити на проблемні (пошкоджені) зони реп’яхову олію і через півгодини промокати залишки стерильною марлевою серветкою.
При мастопатії корисно олію реп’яха нагрівати до кімнатної температури і робити з нею примочки до хворих грудей. Тривалість першої процедури 30 хвилин, далі поступово варто збільшувати тривалість до 2 годин.
При радикуліті допоможуть втирання цього рослинного жиру в поперек. Найкраще це робити вечорами, перед сном. Аналогічним чином використовується реп’яховий жир від болю в м’язах.
Для зменшення суглобових болей слід щодня робити олійні компреси, накладаючи пов’язку на проблемне місце, як мінімум, на 4 години. Найкраще ставити компреси на ніч, знімаючи їх вранці. Правда, така терапія дає не миттєвий ефект, перші поліпшення будуть помітні не раніше, ніж через місяць.
При лікуванні пухлин різного походження варто вранці (за годину до сніданку) випивати по 1 чайній ложечці сиродавленного масла з кореня лопуха.
Реп’яхова олія може похвалитися безліччю варіантів застосування. Це корисний рослинний продукт, що наділений унікальними цінними якостями для людського організму.
По-своєму корисні всі рослинні жири, вони допомагають оздоровлюватися, зцілюватися від різних недуг, а також зберігати молодість, красу і здоров’я. Купити крафтові олії холодного віджиму можна в інтернет-магазині CraftOil.
Олеся
В дитинстві мені мама її в голову втирала, щоб волосся краще росло. Дійсно допомагало добре, а зараз уже й забула про цей чудо-засіб. Я користуюсь лляною олією для волосся, купую в CraftOil