Підпишіться на оновлення
  • Олії
  • 04.05.2023
  • 2

  Медогонка – незамінний апарат для пасічника. Її назва говорить сама за себе: пристрій призначений для відкачування меду з сот. Звичайно, це можна робити і вручну, але доведеться витратити чимало часу й сил. На великих (багаточисленних) пасіках, що складаються не з 5 або 8 роїв, а з десятків і навіть сотень сімейств, викачування солодкого бджолиного продукту виконується тільки механізовано.

  До основних переваг сучасних медогонок відноситься те, що вони не пошкоджують соти, працюють автоматично і обслуговують кілька рамок одночасно. Вибір такої апаратури в сучасних магазинах досить великий. Підбирати пристрій потрібно, виходячи з використовуваних рамок і чисельності пасіки, а також з урахуванням конструктивних особливостей того чи іншого пристрою.

  Медогонка Грановського

  Медогонка Грановського та її особливості

  Однією з популярних і часто використовуваних моделей є медогонка Грановського. Її затребуваність серед бджолярів грунтується на зручності, простоті і високій продуктивності роботи. Дані характеристики легко пояснити наступними конструктивними особливостями:

  • Пристрій виконаний з нержавіючої сталі (придатної для харчової сфери), барабан зроблений зі сталі і металу та покритий спеціальним полімером (повністю безпечним). Отже, медогонка має довгий термін служби і ніяк не впливає на якість меду, який відкачує (в ньому не з’являється неприємний металевий присмак);
  • Апарат обслуговує рамки Дадан, які частіше за інші використовуються пасічниками;
  • Всі деталі медогонки Грановського з’єднані встик, тобто, в процесі викачування бджолопродукту (при обертанні центрифуги) виключаються його протікання;
  • Касети розташовуються на барабані (роторі) так, що підчас руху пружина повертає їх одночасно. Викачування меду з усіх рамок відбувається з однаковою швидкістю;
  • Завдяки підшипникам обертання здійснюється плавно, без пошкодження рамок;

  Вгорі бака медогонки Грановського розташований ручний привід. При бажанні, його можна зняти, вибравши автоматичне відкачування. У той же час, можливість роботи в ручному режимі дає незалежність від джерел електроенергії, що в світлі нинішнього дефіциту електрики досить  важливо.  

  Як і більшість сучасних апаратів, цей запрограмований на різні режими роботи, вибрати відповідну програму можливо на пульті, який влаштований інтуїтивно зрозуміло і просто.

  CraftOil пропонує прекрасний вибір товарів для бортників: радіальні медогонки, хордіальні медогонки, комбіновані медогонки на різну кількість рамок, а також кремовалки з декристаллизаторами, фільтри-відстійники, насоси для перекачування меду і, звичайно, вулики з екологічно чистого і безпечного пінополіуретану. Консультанти CraftOil завжди на зв’язку в месенджерах і по телефону, вони готові розповісти про еко-вулики з ППУ, а також допомогти у виборі та оформленні замовлення на покупку медогонки, вулика чи інших виробів для пасіки.

  Медогонка CraftOil

  Як вибрати медогонку Грановського?

  У сучасних магазинах (електронних і традиційних) продаються різні варіації медогонки Грановського. Підбирати апарат потрібно, виходячи з чисельності пасіки і бажаного функціоналу. Наприклад, є моделі, запрограмовані на оповіщення про закінчення обертання або пристрої, в яких можна виставляти тривалість паузи для перевертання касет.

  Власникам невеликих пасік (до 10 бджолосімейств) вистачить медогонки на 2-3 рамки з неповоротними касетами. Як правило, така апаратура дуже легка, проста у використанні і коштує відносно недорого.

  Тим, хто тримає близько 40 роїв, знадобиться медогонка на 4 поворотні касети, а для більших пасік потрібні моделі на 6-8 рамок з великою кишенею для збору меду (щоб він встиг відстоятися).

  В інтернет-магазині CraftOil можна купити медогонки різної потужності, розраховані на різне число рамок. Всі апарати зроблені зі сталі-нержавійки і мають 1 рік гарантії від виробника. Замовити відповідну медогонку в 1 клік можна на сайті CraftOil.

  Поділитися

  Вигідно і корисно: як перетворити виробництво олій на прибутковий бізнес?

  Реп’яхова олія: чим корисна та як застосовувати?

  2 коментарів “Медогонка Грановського: ключові особливості та переваги

  • Борис

   Навіщо викачувати мед вручну чи самостійно придумувати. як і з чого зробити пристрій, що потрібен, коли є якісні, автоматичні медогонки. Я ще на початку зими замовив хордіальну медогонку в CraftOil і зараз з нетерпінням чекаю, коли її випробую

  • Олександр Івоненко

   За медогонку Грановського чув багато хорошого, але коли взявся вибирати собі на пасіку, то врешті решт зупинився на комбінованій, щоб переваги і радіальної, і хордіальної поєднати. Замовив медогонку у CraftOil, бо привабила ціна і гарантія 1 рік, ще й післягарантійне обслуговування є.

  Залишити коментар

  (не буде відображено)

   Замовити дзвінок