Підпишіться на оновлення
  • Олії
  • 04.04.2023
  • 0

  Важко уявити наше життя без олії. За допомогою неї ми створюємо різні страви. Багато людей віддають перевагу якісним продуктам. Один з таких – олія холодного віджиму. Вона зберігає поживні властивості та корисні мікроелементи. Таку продукцію можна зробити лише на спеціальному маслопресі, призначеному для холодного віджиму олії. Обладнання чудово підходить як для великих підприємств, так і для використання у домашніх умовах. Якщо бажаєте купити маслопрес холодного віджиму, звертайтесь до компанії CraftOil.

  Особливості роботи маслопресу холодного віджиму

  Маслопрес холодного віджиму – унікальне обладнання, що дозволяє швидко отримувати олію. Його робота повністю автоматизована. Достатньо запустити прес та спостерігати за процесом. Віджата олія виливається в спеціальну бочку, зроблену з капролону або ясена.

  Натуральна олія холодного віджиму

  Зазвичай маслопреси ділять на первинні та вторинні. Перші забезпечують попередній віджимання олії (фотопресування). Конструкція стандартного маслопресу складається з кількох частин:

  • Вал;
  • Зеєрна камера;
  • Насос;
  • Механізм, що регулює концентрацію макухи;
  • Металеві листи;

  Насіння засипається, потрапляє в ребристу зеєрну камеру. Оператор приводить до руху масляний насос, той подає рідину в циліндр, активуючи шток. Завдяки штоку відбувається процес пресування і олія автоматично витікає у спеціальну ємність.

  У зеєрній камері залишається макуха. Це корисний та поживний продукт, який теж користується популярністю серед покупців. Його використовують як добрива, корми для тварин і в якості харчової добавки.

  Не кожне обладнання здатне регулярно витримувати подібні навантаження та виробляти велику кількість якісної, ароматної олії. Гідравлічні маслопреси вимагають багато сировини, більше, ніж шнекові, тому клієнти дивляться на них із сумнівом, але швидко змінюють свою думку, коли дізнаються більше про роботу маслопресів.

  Чому гідравлічні преси краще шнекових

  Маслопрес шнековий виробляє багато низькоякісної олії, оскільки в його основі лежить метод гарячого пресування. Це означає, що в процесі олія нагрівається від 60 до 100 градусів за Цельсієм і втрачає корисні мікроелементи. У результаті людина отримує багато продукції темно-жовтого відтінку. Вона проходить кілька стадій фільтрації та світлішає, але смачнішоюі кориснішою не стає.

  В основі роботи гідравлічних пресів лежить холодне пресування. Олія не нагрівається, тому зберігає корисні речовини і вважається смачнішою та якіснішою.

  Що важливіше – кількість чи якість? Тут кожний покупець вирішує сам. Шнекові моделі коштують дешевше, виробляють багато олії, але зробити по-справжньому ароматну та насичену продукцію можна лише за допомогою гідравлічних маслопресів. Якщо бажаєте купити маслопрес для віджиму олії в домашніх умовах або на підприємствах, зв’яжіться з представником компанії CraftOil.

  Олія льону

  Пам’ятайте, що все обладнання призначене для використання у закритих приміщеннях. Ставити маслопрес у дворі або на вулиці не варто – це може негативно позначитися як на продуктивності обладнання, так і на якості продукції, що отримується. Порушивши умови зберігання, Ви не зможете скористатися фірмовою гарантією. Щоб цього не сталося, дотримуйтесь інструкцій по  експлуатації маслопресів.

  Ключові переваги гідравлічних маслопресів

  У гідравлічних олійних пресів є чимало плюсів. До списку головних відносяться:

  • Великий коефіцієнт посилення;
  • Висока якість комплектуючих;
  • Тривалий термін експлуатації (15 років);
  • Повна автоматизація;
  • Технічна підтримка та регулярний зв’язок зі спеціалістами CraftOil;
  • Гарантійний термін 1 рік;
  • Прекрасна швидкодія.

  Обладнання компанії CraftOil може працювати більше 25 років при дотриманні всіх правил експлуатації. Працівники компанії добре підбирають комплектуючі та збирають обладнання протягом 10-25 робочих днів. Все відбувається завдяки налагодженому виробництву. В результаті Ви отримуєте якісний, продуктивний гідравлічний прес для олії, а також комплектуючі до нього (наприклад, дерев’яну чи капролонову бочку).

  Відмінна характеристика обладнання компанії CraftOil – мінімальна кількість зварювальних швів – це збільшує міцність обладнання. Цілісні металеві листи роками не піддаються корозії, що сприяє тривалому терміну служби. Якщо бажаєте купити маслопрес холодного віджиму за доступною ціною в Україні, зв’яжіться зі спеціалістами CraftOil.

  Де використовують олії холодного віджиму

  Олії холодного віджиму – популярний продукт, який потрібен для виготовлення вишуканих страв та косметичних засобів. Вони використовуються при масажі, для усунення шкірних дефектів (зморшок, розтяжок) та профілактики різних захворювань.

  Оливкова гілка

  Ви можете спробувати натуральні, корисні олії CraftOil та переконатися в їх якості. Вони виготовляються на гідравлічних маслопресах і добре продаються. Одні люди вважають за краще додавати кілька крапель у їжу, інші наносять їх на шкіру чи волосся. Корисні та поживні олії надають здорового блиску волоссю, усувають сухість шкіри та розгладжують зморшки.

  Також олії можна використовувати як заспокійливе. Приємний запах дозволяє покращити моральний стан та впоратися зі стресом. Не дарма такі засоби додають у ванну. Повністю натуральний, органічний продукт набагато кращий за будь-яку синтетику! Купуйте олії CraftOil і спробуйте їх. Ви залишитеся задоволені!

  Поділитися

  Рецепт паски на гірчичній олії

  Збірка саморобного маслопресса. Як зробити прес для холодного віджиму олії та підключити до нього гідравлічний насос?

  Прокоментувати “Як працюють маслопреси, призначені для холодного віджиму олії”

  (не буде відображено)

   Замовити дзвінок