Підпишіться на оновлення
  • Олії
  • 31.03.2023
  • 0

  Рослинні жири застосовуються повсюди. Вони потрібні для приготування їжі, ліків, косметики і навіть для промислових цілей. Однією з найдавніших і найпопулярніших вважається конопляна олія – густа, ароматна субстанція, що отримується з насіння рослини під назвою канабіс. Даний продукт відмінно підходить для заправки салатів, приготування маринадів, соусів і підлив, а також для зволожуючих і поживних косметичних масок для шкіри та волосся.

  Найбільш корисна олія конопель, отримана без термічної обробки канабісового насіння і маслянистої субстанції, віджатої з нього. Можна купити конопляну олію преміум-якості в інтернет-магазині CraftOil – виробника високоякісних рослинних олій, а також маслопресів холодного віджиму олії з бочками з дерева (з ясена), а також з капролону.

  Корисна олія коноплі

  Коротка історія конопляної олії

  Ботаніки впевнені, що канабіс – одна з найдавніших рослин нашої планети. Її почали вирощувати 10 тисяч років тому на території сучасної держави Тайвань. Фермери садили коноплю, щоб поліпшити родючість грунту, а з міцних, твердих стебел робили мотузки, які активно використовували в господарстві. Археологи під час розкопок неодноразово наштовхувалися на артефакти, які доводять, що канабісові мотузки застосовувалися ще 8 тисячоліть тому.

  У Стародавньому Китаї конопля вважалася найціннішою культурою, яку використовували в кулінарних і лікувальних цілях. Зі пресованого насіння і стебел робили бальзами і віджимали олію. Як тоді, так і зараз, найбільш корисною, багатою на амінокислоти, білки і вітаміни вважається сиродавлена олія конопель. Технологія холодного віджиму дозволяє отримувати «живий», органічний жир з тим же цінним мінеральним складом, який є у вихідній сировині.

  Бренд CraftOil більше 5-ти років виробляє олії рослинні холодного віджиму, застосовуючи оригінальний дерев’яний маслопрес і бочки з деревини з ясена, а також із капролона. Компанія робить конопляну олію, олію маку, олію розторопші, олію волоського горіха та ін. продукти невеликими партіями, щоб кожен клієнт отримав свіжий, максимально корисний, а ще ароматний і неймовірно смачний продукт в екологічній пляшечці зі скла.

  Конопляна олія CraftOil

  Особливості виготовлення конопляної олії холодного віджиму

  У теорії, для масловиробництва підходять всі представники сімейства Cannabis, але фактично для видавлення жиру йде в хід лише кілька промислових сортів з максимальним вмістом маслянистих компонентів. В жодному з них немає психотропних речовин, що впливають на психо-емоційний стан людини і активність її мозку. Простіше кажучи, сиродавлена конопляна олія не містить наркотичних елементів, а тільки корисні вітаміни, жирні кислоти і мінерали.

  Користь конопляної олії для організму людини 

  Олія конопель на 80% складається з поліненасичених жирних кислот, на 10% – з насичених жирних кислот і на 10% з рідини. Регулярне вживання даного продукту в їжу дає наступні позитивні результати:

  • Зменшення ймовірності когнітивних порушень (погіршення пам’яті, швидкості сприйняття,  обробки інформації та ін.);
  • Уповільнення з подальшим придушенням запальних процесів у внутрішніх органах, м’яких тканинах і на слизових оболонках;
  • Зменшення (і профілактика появи) алергічних реакцій;
  • Зміцнення серцевого м’язу (профілактика серцево-судинних хвороб);
  • Прискорення відновлення після важких і/або тривалих хвороб (і реабілітація після загострення хронічних недугів);

  В олії конопель містяться антиоксиданти, які є «захисниками» людського тіла від ракових захворювань і шкідливого впливу сонячних променів (зокрема, ультрафіолету). Також вважається, що цей рослинний продукт покращує імунітет і опірність організму шкідливим вірусам та бактеріям.

  Варто купити конопляну олію (і регулярно вживати) тим, хто страждає від наступних недугів:

  • Анемія;
  • Гіпертонія;
  • Туберкульоз (в тому числі, відкритої форми);
  • Виразка шлунка;
  • Цистит, пієлонефрит та інші запалення сечостатевої та видільної систем;
  • Артрит, артроз, остеопороз, коксартроз та інші хвороби опорно-рухового апарату;

  Конопляну олію холодного віджиму корисно приймати годуючим мамам – вона покращує лактацію і підвищує поживну цінність грудного молока. Даний рослинний жир – єдиний продукт, в якому міститься гамма-ліноленова кислота, життєво необхідна людям, хворим на діабет (всіх типів). Ця речовина допомагає підтримувати рівень глюкози в крові на стабільному рівні та запобігає стрибкам цукру, що можуть спричинити діабетичну кому і навіть смерть.

  Найбільш корисною, багатою на цінні речовини є «жива» олія конопель, створена холодним пресуванням з ретельно відібраного канабісового насіння. Купити конопляну олію холодного віджиму в один клік можна на сайті CraftOil.

  Поділитися

  Популярні види вуликів

  Поживна маска для обличчя з кунжутною олією та сметаною

  Прокоментувати “Користь і застосування олії конопель”

  (не буде відображено)

   Замовити дзвінок