Підпишіться на оновлення
  • Олії
  • 07.12.2022
  • 5

  Рослинні олії – важлива, а для багатьох ще й невід’ємна складова поживного раціону. Оливкова олія, кунжутна олія, олія розторопші, олія абрикосових кісточок та інші корисні олії здавна використовуються у фітотерапії та натуропатії, а також у домашній косметології.

  Багато хто думає, що для виробництва сиродавленної олії  потрібне громіздке, складне в управлінні обладнання, яке буде займати більшу частину кухні, а то й цілу кімнату. Насправді, прес для олії – компактний, конструктивно не складний пристрій, яким зможе користуватися кожен бажаючий. Є преса для віджиму олії в домашніх умовах, які справляються з будь-якими насінням, плодами, кісточками та іншою вихідною сировиною, даючи на виході свіжий, якісний рослинний жир.

  Прес 20 тон

  Види маслопресів холодного віджиму

  Сучасні моделі маслопресів холодного віджиму олії діляться на 2 класи:

  • Електричні;
  • Ручні;

  Останні мають кілька вагомих переваг, які зробили їх досить популярними в домашньому та  дрібному промисловому використанні.

  Моделі ручних маслопресів холодного віджиму можуть бути розраховані на 20 тонн, 30 тонн або 50 тонн, все залежить від цілі та завдань. Тим, хто починає робити сиродавленну рослинну олію для себе, оптимально брати гідравлічний прес холодного віджиму з дерев’яною бочкою на 20 тонн.

  Дуже важливий плюс ручного маслопреса холодного віджиму – незалежність від джерел енергії. У світлі останніх подій можливість експлуатування сучасних електроприладів досить обмежена, в той час, як пристрої з ручним управлінням можуть застосовуватися завжди, коли буде потрібна порція корисної кунжутнох олії, олії чорного кмину, олії авокадо та інших корисних олій.

  Ще одна істотна перевага преса для віджиму олії – можливість отримання сиродавленного продукту без нагрівання вихідної сировини. Простіше кажучи, ні насіння або плоди, ні отримана з них олія не нагріваються. Відомо, що при підвищенні температури в олії відбувається ряд хімічних процесів, в результаті яких знищуються вітаміни, мінерали та цінні біологічно активні сполуки. Продукт, одержуваний методом холодного віджиму на маслопресі з дерев’яною бочкою насичений усіма цінними компонентами, які є у вихідній сировині.

  Опис гідравлічного маслопреса холодного віджиму масла з дерев’яною бочкою на 20 тонн

  Маслопрес шнековий і маслопрес холодного віджиму принципово розрізняються! Гідравлічний маслопрес холодного віджиму вичавлює олію, даючи на насіння або плоди тиск у 20 тон. Це технологія холодного віджиму, суть холодного віджиму полягає в тому, що температура, викликана тиском преса в момент віджиму, не перевищує 40° C, а сама олія виготовлена таким способом, набагато корисніша та ароматніша, ніж при гарячому віджиманні, тобто шнековому виробництві. Шнековий маслопрес при виробництві олії нагріває виготовлену продукцію від 60° C до 100° C, що є шкідливим для самої олії. Відсоток виходу олії на шнековому пресі для віджиму олії істотно вище, ніж в дерев’яному пресі, і становить приблизно до 75% від маси сировини.

  Гідравлічний маслопрес 20 тон для олії має 0,5 метра в довжину і ширину, а також близько 1 метра у висоту. Така модель вважається однією з кращих для домашнього використання, наші клієнти та партнери говорять, що вони купують прес для віджиму олії в домашних умовах. Вирішивши робити сиродавлену олію для себе і, можливо, для родичів та друзів, має сенс купити маслопрес холодного віджиму CraftOil на 20 тонн.

  Гідравлічний маслопрес може похвалитися найбільшою ефективністю серед інших подібних пресів. Його показники коливаються в районі 25-55%, що не набагато менше, ніж у електричних пресів. 

  Маслопрес холодного віджиму CraftOil

  CraftOil – український бренд, що виготовляє корисні рослинні олії холодного віджиму і маслопреси для холодного віджиму олії з бочками з капролону або деревини. Для виготовлення дерев’яних бочок застосовується якісна деревина ясеня.

  Наша компанія виготовляє преса, а також гідравлічні преса холодного віджиму для домашнього і дрібного промислового використання. В асортименті CraftOil є:

  • Гідравлічний маслопрес холодного віджиму 20 тонн;
  • Гідравлічний маслопрес холодного віджиму 30 тонн;
  • Гідравлічний маслопрес холодного віджиму 50 тонн;
  • Гідравлічні преса під СТО із зусиллям від 1 до 50 тонн;
  • Ручні преса з різним зусиллям;

  Також в інтернет-магазині можна придбати дерев’яні бочки об’ємом 3 літри і каролонові бочки для холодного віджиму об’ємом від 0,5 літрів до 5,5 літрів.

  Бочка дерев'яна

  Маслореса холодного віджиму виробляються з цільного металевого листа. Завдяки мінімальній кількості зварювальних швів наше обладнання не тільки дуже міцне, але й надійне у виробництві.

  Щоб проконсультуватися та дізнатися більше про маслопреси, а також купити маслопрес холодного віджиму, звертайтеся до нас по телефону. Консультанти із задоволенням розкажуть про наших маслопреси холодного віджиму та про всі нюанси самостійного виробництва сиродавленних олій.

  В інтернет-магазині CraftOil можна купити кунжутну олію, олію чорного кмину, горіхову олію та інші корисні, натуральні продукти для краси і здоров’я. Асортимент товарів постійно збільшується, ми пропонуємо клієнтам те, що допоможе оздоровитися, зміцнити імунітет та вирішити безліч косметичних проблем.

  Поділитися

  Гарбуз, фарширований рисом

  Салат з курячим філе і хурмою, заправлений кунжутною олією

  5 коментарів “Гідравлічний маслопрес холодного віджиму масла з дерев’яною бочкою на 20 тонн

  • Катерина

   Якщо купити маслопрес холодного віджиму, то можна завжди мати порцію свіжої сиродавленої олії і не потрібно її увесь час замовляти. А ціни в CraftOil досить демократичні

  • Михаил

   Попробовал пресс от CraftOil. Всё сделано крепко, на совесть. Уверен изделее долговечное.

  • Аліна

   Компактний, гарно працює та ще й естетичний. Задоволена покупкою, рекомендую.

  • Сергій

   Доречі дуже класна штука. Бачив в товариша вдома, прям дійсно і олія шикарна виходить, і по ціні досить нормально

  • София

   Купили Гідравлічний маслопрес холодного віджиму 20 тонн, обладнання дуже міцне, та й надійне у виробництві, залишилися задоволеними цим обладнанням, а також консультаціями специалістів, все підтвердилось як обіцяли. Дякуємо.

  Залишити коментар

  (не буде відображено)

   Замовити дзвінок