Очі поетично називають «дзеркалом душі» та вважають одним із важливих елементів жіночої краси та привабливості. Густі, довгі вії прикрашають обличчя, привертають до їх власниці увагу і викликають захоплення оточуючих.
Для густоти та швидкого росту вій корисні олії холодного віджиму. Це натуральні органічні продукти, багаті на біоактивні сполуки, які благотворно впливають на структуру вій та на швидкість їх росту.
Як використовувати олії для вій

Як відомо, найкраща краса – це здоров’я, отже, корисно олії холодного віджиму приймати внутрішньо. Допоміжним засобом є зовнішнє використання органічних рослинних субстанцій.
Зона навколо очей – одна з найбільш ніжних ділянок людського тіла. Під епідермісом поблизу верхньої та нижньої повік немає жирового прошарку, тому сильний механічний чи вплив на шкірний покрив в цьому місці не лише не принесе користі, але й зашкодить.
Косметологи радять наносити олію на волоски верхнього і нижнього повік, використовуючи щіточку від туші. Якщо її немає, можна скористатися ватною паличкою або зубочисткою, на яку намотана вата. Перед використанням олійку бажано підігріти (на водяній бані) до кімнатної чи ледве теплої (не більше 35 градусів) температури.
Тим, хто носить контактні лінзи, краще знімати їх перед початком маніпуляції і надягати не раніше, ніж через півгодини після олійної обробки вій.
Якщо нанести на повіки занадто багато маслянистої субстанції, вона може потрапити в очі, спровокувавши припухлість, почервоніння і легке печіння.
Залишки рослинної олії потрібно прибирати з вій через 1-1,5 години після нанесення, промокаючи закриті очі ватним диском. Найкраще виконувати б’юті-процедуру на ніч, за пару годин перед сном.
Кращі олії для зміцнення вій
Кожна рослинна олія по-своєму корисна для організму. Більшість ефірних продуктів використовуються не тільки в кулінарії або фітотерапії, але і в домашній косметології. Для прискорення росту та для зміцнення вій найбільш корисними вважаються наступні:
- Горіхова олія

Горіхова олія – корисний продукт, що отримується з ядер волоських горіхів. Вона багата на жирні кислоти, антиоксиданти, мінерали та вітаміни. Для продукту характерний високий вміст:
- Вітамінів А, В, з, Е, до, РР;
- Мінералів: фосфору, магнію, заліза, кальцію, йоду, кобальту;
- Фосфоліпідів;
- Фітостеринів;
- Жирної кислоти Омега-3;
Олія має потужний регенеруючий та відновлючий ефект. Для субстанції характерна густа, щільна консистенція, завдяки чому її зручно наносити на вії. Олія волоського горіха глибоко живить волоски, зміцнюючи їх із середини та перешкоджаючи передчасному випаданню.
- Мигдальна олія
Маслянистий продукт, отриманий з плодів солодкого мигдалю, може похвалитися високим вмістом біоактивних компонентів. У продукті багато:
- Вітамінів E, F;
- Лінолевої кислоти;
- Фітостеролів;
- Амігдаліну;
Олія помітно підвищує швидкість росту вій та рекомендується для відновлення після процедур нарощування та гарячої завивки вій. Мигдальну олію корисно щодня додавати в доглядову косметику для обличчя. Також хороший ефект дають компреси з маслянистою субстанцією. Треба змочити 2 ватних диска в корисній олії, потім покласти їх на закриті повіки і протримати близько 20 хвилин, після чого прибрати все зі шкіри, протерти обличчя тоніком і нанести крем для шкіри навколо очей. Оптимально повторювати масляні б’юті-сеанси 3-4 рази на тиждень (1 раз на 2-3 дні).
- Гарбузова олія
Купити гарбузову олію для зміцнення вій – одна з кращих ідей для оздоровлення та поліпшення стану волосків натуральними засобами. Продукт багатий на унікальні біоактивні сполуки. В олії високий вміст:
- Вітаміну А;
- Біотину;
- Сірки;
- Жирних кислот Омега-3, Омега-6, Омега-9;
Олія гарбузового насіння корисна для внутрішнього та зовнішнього застосування. Можна додавати її у доглядову косметику для зони навколо очей чи наносити на волоски верхнього і нижнього повік. Використання цього продукту варто чергувати з іншими оліями (для досягнення максимального ефекту).
Корисними для вій також вважаються касторова, біла камфорна та обліпихова олії, олія абрикосових кісточок, персикова олія та олія усьми.
Як вибрати олію для вій
Найбільшу цінністю для організму мають олії холодного віджиму, отримані без механічної та термічної обробки вихідної сировини. CraftOil виготовляє горіхову олію, гарбузову олію, лляну олію та інші корисні олії на дерев’яному пресі за унікальною технологією, що не передбачає контакту кінцевого продукту з металом. Видавлений методом холодного пресування продукт відразу ж розливається в скляну тару та герметично закупорюється.
Олія давиться в день замовлення і відразу ж відправляється клієнту поштою або кур’єром. Покупці отримують виключно натуральні, максимально корисні олії без будь-яких додаткових домішок і компонентів.
Купити гарбузову олію, горіхову олію та інші корисні продукти можна через сайт CraftOil. В інтернет-магазині багато товарів для кулінарії, фітотерапії, натуропатії, ароматерапії та домашньої косметології. Виробник пропонує олії для здоров’я та довголіття.
Леся Андріївна
В моє дитинство була лише реп’яхова олія, але не дуже вона допомагала для вій. Зараз маю пляшечку горіхової олії (замовляла в CraftOil), то ж варто спробувати, може й справді вії стануть густішими
Маргарита
Цікава добірка олій. Може їх варто використовувати почергово чи в суміші?